App Store Google Play

У павлоградському кастингу талант-фесту «Z_ефір» взяли участь майже 600 дітей

02.04.2018 16:40
У павлоградському кастингу талант-фесту «Z_ефір» взяли участь майже 600 дітей

У Павлограді відбувся зліт юних талантів обласного фесту «Z_ефір». У кастингу взяли участь майже 600 дітей, які представили на суд журі понад півсотні різножанрових номерів. Наступна зупинка зіркового марафону – Кривий Ріг. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Президент України Петро Порошенко наголошує на всебічній підтримці талановитої молоді. На Дніпропетровщині набирає обертів обласний творчий конкурс «Z_ефір», який започаткувала ДніпроОДА. Розшукуємо в регіоні зірок покоління Z – здібних дітей від 5 до 16 років. Позаду відбіркові тури в Покрові таКам’янському. Цими вихідними журі відібрало таланти й у Павлограді», – розказав Валентин Резніченко.  

У третьому кастингу взяли участь юні таланти з Павлограда, Тернівки, Синельникового та прилеглих районів. Вражали в п’яти жанрах – вокальне та театральне мистецтво, хореографія, оригінальний та інструментальний жанри. 

Ансамбль бандуристів «Надія» з Павлограда підготував на конкурс номер «Деревце роду». Композиція про Україну отримала найвищу оцінку журі – дівчата пройшли у фінал. 

«Бандура важить сім кіло і на ній 55 струн. Треба кожну приборкати, аби вийшла красива мелодія. Якщо постаратися, грі на цьому інструменті можна навчитися за чотири місяці. Головне – бажання й наполегливі тренування», – говорить одна з бандуристок Анастасія Гладишева. 

Перше місце – і в студії дизайну «Фантазія» з Тернівки, яка представила на фесті колекцію жіночого одягу «Слов’яночка». Кожний виріб дівчата виготовляли власноруч: від сукні до головного убору з колосками пшениці. Кажуть, робота копітка, на неї витратили півроку. 

«Наша студія існує давно. Спочатку це був гурток шиття, який згодом переріс у театральні постановки. Ми – постійні учасники національних та міжнародних конкурсів, де звикли перемагати», – посміхнулася конкурсантка Христина Лисогоря. 

Пробився у фінал і колектив «Зорецвіт» з Іларіонового. На сцені одночасно виступали майже півсотні дівчат. Їхній номер «З Україною в серці» вразив до глибини душі.

«Дуже яскравий і колоритний номер. Невід’ємна його частина – великі кульки, з яких ми під час танцю виклали калину. Насправді, це звичайні м’ячі для фітнесу. Ми їх просто обтягнули кольоровою тканиною», – поділилася одна з танцюристок Олена Шевчик.

Загалом, журі обрало більше 20 переможців. Визначити найкращих – задача була не з простих. Оцінювали майстерність, талановитість, вміння тримати себе на сцені.

 «Це вже третє місто, де ми обираємо таланти. Тут, у Павлограді, дуже сильні інструменталісти та вокалісти. Видно, що викладачі натхненно працюють з дітьми. Виступи злагоджені та органічні», – зазначила член журі, викладач Дніпровського коледжу культури та мистецтв Анна Калиновська. 

Перший відбірковий тур Дніпропетровщиною триватиме до 10 травня, другий – з 16 по 18 травня.

«Фестиваль «Z_ефір» – наче снігова лавина дитячих посмішок та яскравих номерів. У кожному місті та районі море цікавинок, родзинок і приємних несподіванок. Нам щоразу стає все складніше обирати найкращих», – наголосила радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.

У фінал оберуть 30 переможців, які виступлять на гала-концерті 1 червня.

Фест талантів «Z_ефір» ініціювала ДніпроОДА. Його назва символічна: солодкий зефір асоціюється з дитинством, а англійська літера Z означає покоління, яке народилося між ранніми 90-ми та середніми двохтисячними. На конкурс надійшло майже 2 тис. анкет – це близько 20 тис. учасників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...