App Store Google Play

Громадські активісти переконані, що очільники області підтримають її перейменування на Січеславську

02.04.2018 19:00
Громадські активісти переконані, що очільники області підтримають її перейменування на Січеславську

Коаліція громадських організацій «Громадська підтримка СічеславськаТАК» звернулася до очільників області з проханням підтримати ініціативу перейменування області на Січеславську, відповідно до закону про декомунізацію. Про це сьогодні, 2 квітня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" розповіли громадські активісти Владислав Мельничук та Вірослав Цюп'як, передає Дніпроград з місця подій.

Звернення до Валентина Резніченка та Гліба Пригунова підтримали 37 громадських та політичних організацій - це більше чотирьох тисяч активних мешканців регіону.

"Наразі ініціюється проект закону змін до Конституції статті 133, де згадується назва області. Його мають підписати 150 народних депутатів. Ми вже звернулися до нардепів Дніпропетровщини підтримати законопроект. Тепер просимо голову ДніпроОДА Валентина Резніченка та голову обласної ради Гліба Пригунова в інформаційному полі підтримати ініціативу по перейменуванню", - розповів громадський активіст Владислав Мельничук.

Представник громадської організації "Спільнота активної молоді - САМ" Вірослав Цуп'як переконаний, що очільники регіону підтримають перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

Наша організація входить до коаліції підтримки перейменування регіону на Січеславський. Наша організація, яка виражає прагнення активної молоді, закликає очільників області та народних депутатів  розглянути звернення та підтримати його. Ми апелюємо до того, що теперішні керівники області - найпатріотичніші та найдієвіші з усіх, які були в історії області. Тому ми переконані, що чиновники всебічно підтримають ініціативу та безспосередньо сприятимуть у перейменуванні Дніпропетровщини у Січеславщину", - зазначив Вірослав Цюп'як.

Нагадаємо, нещодавно у рамках просвітницької кампанії щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську громадська організація «Правозахисна Група «СІЧ» презентувала документальну кінострічку про історію Січеславського краю «Мандрівка у край затоплених Січей»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...