App Store Google Play

У Дніпрі знову зріс тариф на водпостачання та водовідведення

01.04.2018 16:00
У Дніпрі знову зріс тариф на водпостачання та водовідведення

Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» оприлюднило нові тарифи на водпостачання та водовідведення, які вступили в силу в березні. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сайт КП.

Зазначається, що нові тарифи встановлені згідно із рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

В результаті чого, згідно оприлюднених Постанов, з 21 березня 2018 року для споживачів КП «Дніпроводоканал» встановлено наступні тарифи:

 1. Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення (згідно Постанови НКРЕКП від 06.03.2018 № 296):
  • Для споживачів, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення:
   3,528 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. – централізоване водопостачання
   2,928 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. – централізоване водовідведення
  • Для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення:
   7,812 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. – централізоване водопостачання.
   5,124 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. – централізоване водовідведення.
   РАЗОМ: 12,936 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

  Ці тарифи діятимуть для споживачів, які безпосередньо приєднані до мереж КП «Дніпроводоканал» (населення приватного сектору, бюджет, «інші»).

 2. Тарифи на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) (згідно Постанови НКРЕКП від 06.03.2018 № 297):
  • 7,98 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. – централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем).
   5,232 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. – централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
   РАЗОМ: 13,212 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

  Ці тарифи діятимуть для споживачів, які мешкають або розташовані у багатоквартирному житловому фонді (населення, бюджет, «інші»).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...