App Store Google Play

У Дніпрі знову зріс тариф на водпостачання та водовідведення

01.04.2018 16:00
У Дніпрі знову зріс тариф на водпостачання та водовідведення

Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» оприлюднило нові тарифи на водпостачання та водовідведення, які вступили в силу в березні. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сайт КП.

Зазначається, що нові тарифи встановлені згідно із рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

В результаті чого, згідно оприлюднених Постанов, з 21 березня 2018 року для споживачів КП «Дніпроводоканал» встановлено наступні тарифи:

 1. Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення (згідно Постанови НКРЕКП від 06.03.2018 № 296):
  • Для споживачів, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення:
   3,528 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. – централізоване водопостачання
   2,928 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. – централізоване водовідведення
  • Для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення:
   7,812 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. – централізоване водопостачання.
   5,124 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. – централізоване водовідведення.
   РАЗОМ: 12,936 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

  Ці тарифи діятимуть для споживачів, які безпосередньо приєднані до мереж КП «Дніпроводоканал» (населення приватного сектору, бюджет, «інші»).

 2. Тарифи на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) (згідно Постанови НКРЕКП від 06.03.2018 № 297):
  • 7,98 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. – централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем).
   5,232 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. – централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
   РАЗОМ: 13,212 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

  Ці тарифи діятимуть для споживачів, які мешкають або розташовані у багатоквартирному житловому фонді (населення, бюджет, «інші»).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...