App Store Google Play

«ProDnipro»: дніпрянам розповіли про традиції святкування Великодня

01.04.2018 13:00
«ProDnipro»: дніпрянам розповіли про традиції святкування Великодня

Вчора, 31 березня, у Дніпрі в рамках молодіжного проекту «ProDnipro» лектори розповіли про витоки, традиції, а також способи святкування християнського свята Великодня. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – меморіального будинку-музеї Яворницького.

Суботній вечір в меморіальному будинку Яворницького перетворився на лекцію та майстер-класи, присвячені особливостям прийдешнього Великодня.

Наукові співробітники музею розповіли усім присутнім про те, яке походження мають великодні традиції сучасного святкування. Не обійшлося без відкриттів. Наприклад, спікери розповіли, що одне з найбільших релігійних свят має не єврейське, а язичницьке коріння.

«Ми розповіли про звичні свята під незвичним кутом. Також пояснили, що ж можна, а що не можна робити на Великдень», - зазначила одна з доповідачів Марія Нудищук.

Також всі присутні змогли дізнатися, як розписувати традиційні писанки, дотримуючись усіх «технологій». Майстер-клас та розповідь про українські традиції писанкарства пояснила дизайнер Ангеліна Копанько.

Крім того, відвідувачів чекали ігри, жива музика та можливість отримати приз за свої знання.

Нагадаємо, що волонтери Дніпра закликають усіх небайдужих мешканців міста та області передати воїнам святкові паски та великодні кошики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...