App Store Google Play

«ProDnipro»: дніпрянам розповіли про традиції святкування Великодня

01.04.2018 13:00
«ProDnipro»: дніпрянам розповіли про традиції святкування Великодня

Вчора, 31 березня, у Дніпрі в рамках молодіжного проекту «ProDnipro» лектори розповіли про витоки, традиції, а також способи святкування християнського свята Великодня. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – меморіального будинку-музеї Яворницького.

Суботній вечір в меморіальному будинку Яворницького перетворився на лекцію та майстер-класи, присвячені особливостям прийдешнього Великодня.

Наукові співробітники музею розповіли усім присутнім про те, яке походження мають великодні традиції сучасного святкування. Не обійшлося без відкриттів. Наприклад, спікери розповіли, що одне з найбільших релігійних свят має не єврейське, а язичницьке коріння.

«Ми розповіли про звичні свята під незвичним кутом. Також пояснили, що ж можна, а що не можна робити на Великдень», - зазначила одна з доповідачів Марія Нудищук.

Також всі присутні змогли дізнатися, як розписувати традиційні писанки, дотримуючись усіх «технологій». Майстер-клас та розповідь про українські традиції писанкарства пояснила дизайнер Ангеліна Копанько.

Крім того, відвідувачів чекали ігри, жива музика та можливість отримати приз за свої знання.

Нагадаємо, що волонтери Дніпра закликають усіх небайдужих мешканців міста та області передати воїнам святкові паски та великодні кошики.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...