App Store Google Play

Політична обізнаність: дніпрян запрошують на цикл тренінгів «Як відкрити міську владу»

01.04.2018 15:00
Політична обізнаність: дніпрян запрошують на цикл тренінгів «Як відкрити міську владу»

Дніпрян запрошують відвідати курс тренінгів «Як відкрити міську владу». Набір на цикл курсу проводить ГО «Інститут реформ та інновацій» спільно з ГО «Місто змін» та ГО «Платформа місцевої ініціативи». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ГО «Інститут реформ та інновацій».

Для проходження курсу тренінгів «Як відкрити міську владу» буде відібрано 20 учасників серед тих, хто попередньо зареєструвався. По закінченню курсу учасники отримають сертифікати про його проходження.

Як зазначається, під час курсу учасники зможуть дізнатися:

§ Як працює міська влада і хто за що відповідальний в місті.

§  Як впливати на рішення депутатів та міського голови.

§  Як підготувати та подати проект рішення міської ради, виконкому або проект розпорядження міського голови.

§  Як знайти свого депутата?

§  Які можливості є в місті для співпраці місцевої влади та громадських організацій.

Курс включає в себе сім тренінгів, що проходитимуть з 13 квітня по 1 червня 2018 року:

1.      Можливості міста Дніпра – 13 квітня

2.      Структура міської влади – 20 квітня

3.      Проектний менеджмент для громадських організацій – 27 квітня

4.      Регламент міської ради – 11 травня

5.      Робота депутатського корпусу – 18 травня

6.      Засоби безпосереднього впливу на місцеве самоврядування – 25 травня

7.      Заключне заняття, підбиття підсумків, вручення сертифікатів – 1 червня

Умови отримання сертифікату – відвідування не менше шести занять з курсу, відвідування першого і останнього заняття курсу, успішна презентація фінального домашнього завдання.

Курс проводиться безкоштовно. Місце проведення – «Медіа-простір» (просп. О. Поля, 2В, м. Дніпро). Організатори не компенсують проїзд та проживання учасників.

Серед тренерів значаться:

Ольга Корнєва – кандидатка наук з державного управління, доцентка кафедри теорії держави і права, конституційного права та державного управління ДНУ ім. О. Гончара, голова ГО «Платформа місцевої ініціативи», політикиня.

Анна Буйбарова – головна наукова консультантка в рамках міжнародного проекту «Платформа сталого розвитку» в Україні, експертка ГО «Інститут реформ та інновацій».

Сергій Горностаєв – співзасновик ініціативи «Місто Змін», експерт з виборчих та політичних питань ГО «Інститут реформ та інновацій», політолог із практичним досвідом проведення виборчих кампаній.

Роман Сердюк – заступник голови правління ГО «Інститут реформ та інновацій», юрист, помічник-консультант народного депутата України.

Також будуть запрошені гості, які розповідатимуть про практичні аспекти та тонкощі, а також відповідатимуть на ваші запитання.

Анкета реєстрації знаходиться за цим посиланням. Реєстрація триватиме до 23:59 10 квітня 2018 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...