App Store Google Play

Під час презентації "Посттравматичної рапсодії" дякували дніпровській владі й збирали кошти

01.04.2018 20:00
Під час презентації "Посттравматичної рапсодії" дякували дніпровській владі й збирали кошти

Під час презентації фільму "Посттравматична рапсодія" у дніпровському кінотеатрі "Супутник" творча група, яка займалася створенням картини, подякувала місцевій владі за допомогу, а дніпрянам запропонували за символічний внесок придбати сувеніри на згадку. Усі зібрані кошти пішли на допомогу медичним службам добровольчих об'єднань на фронті, повідомляє Дніпроград.

Зокрема, Оксана Корчинська подякувала Дніпровській міській раді за сприяння в організаії прем'єри фільму в місті.

"Спочатку ми планували провести презентацію в Центральній міській бібліотеці, але згодом виявлося, що площа там замала для цього. Ми зв'язалися з міською владою, яка і допомогла нам із організацією заходу в кінотеатрі", - розповіла Корчинська.

Окрім цього, під час спілкування із гостями заходу, Оксана Корчинська, яка є наразі координатором цивільного штабу АТО з медицини, згадала і допомогу, яку здійснює ДніпроОДА та Валентин Резніченко для добровольчих підрозділів. Мова йде, зокрема, і про допомогу із траснпортуванням поранених, а також із забезпеченням гідного поховання загиблих.

Також творча група подякувала лікарям ОКЛ імені Мечникова та військового госпіталю за їх самовіддану працю та порятунок поранених протягом чотирьох років війни.

"Я хочу щооб всі пам'ятали, що ми живемо в добу звитяжців і героїв, а не мародерів, спекулянтів і бариг. Останніх за кілька років забудуть. А герої залишаться назавжди", - підкреслив автор п'єси "Посттравматична рапсодія" Дмитро Корчинський.

Завдяки дніпрянам було зібрано 9846 грн та 120$ для першої штурмової роти ДУК ПС.

Нагадаємо, що під час прем'єри фільму безкоштовний концерт для гостей провів заслужений артист України Тарас Компаніченко.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...