App Store Google Play

Січеславська задушить совок: у Підгородному та Новомосковську обговорили перейменування області

31.03.2018 21:00
Січеславська задушить совок: у Підгородному та Новомосковську обговорили перейменування області

Сьогодні, 31 березня, у Підгородному та Новомосковську пройшли публічні обговорення щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Дніпровські активісти продовжують вести активну просвітницьку кампанію у рамках громадської ініціативи перейменування регіону у Січеславський. Відтак активісти у Підгородньому та Новомосковську розповіли про історичну обумовленість назви Січеславщина, її економічний та туристичний потенціал, вплив на майбутнє та дали відповіді на найпоширеніші закиди та міфи, що лунають на адресу ініціативи.

До обговорення долучилася відома українська письменниця Леся Степовичка.

"Я щиро та із захватом виступаю за ініціативу перейменування Дніпропетровської області саме у Січеславську. Окрім того, що ця назва історично обумовлена та підкреслює незламну волю, крицевий дух і славне майбутнє українців, вона ще й остаточно задушить усі прояви "совка" у нашому краї", - переконана Леся Степовичка.

Також у Новомосковську на публічні обговорення завітав легендарний воїн ОУН-УПА Василь Цапик. 

"Я хочу сказати щире дякую тим людям, які продовжують нашу справу. Які боряться і виборюють справжню незалежність нашої Держави. Січеславська - справжня назва. Коли мені було 20 років, мене і моїх товаришів лише за проукраїнську позицію відправили у тюрьму на 25 років. І я буду неймовірно щасливий, коли наш край зватиметься Січеславщиною", - наголосив Василь Цапик.

У форматі вільного спілкування та публічної дискусії учасники заходу обговорили варіанти нової назви для Дніпропетровської області. Відзначимо, що присутні безкомпромісно підтримали перейменування області саме у Січеславську. 

Нагадаємо, електронна петиція щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську розміщена у розділі веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України та доступна за посиланням. Для того, щоб підтримати електронну петицію щодо закріплення Січеславської області в Конституції України необхідно дотримуватись певного алгоритму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...