App Store Google Play

Січеславська задушить совок: у Підгородному та Новомосковську обговорили перейменування області

31.03.2018 21:00
Січеславська задушить совок: у Підгородному та Новомосковську обговорили перейменування області

Сьогодні, 31 березня, у Підгородному та Новомосковську пройшли публічні обговорення щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Дніпровські активісти продовжують вести активну просвітницьку кампанію у рамках громадської ініціативи перейменування регіону у Січеславський. Відтак активісти у Підгородньому та Новомосковську розповіли про історичну обумовленість назви Січеславщина, її економічний та туристичний потенціал, вплив на майбутнє та дали відповіді на найпоширеніші закиди та міфи, що лунають на адресу ініціативи.

До обговорення долучилася відома українська письменниця Леся Степовичка.

"Я щиро та із захватом виступаю за ініціативу перейменування Дніпропетровської області саме у Січеславську. Окрім того, що ця назва історично обумовлена та підкреслює незламну волю, крицевий дух і славне майбутнє українців, вона ще й остаточно задушить усі прояви "совка" у нашому краї", - переконана Леся Степовичка.

Також у Новомосковську на публічні обговорення завітав легендарний воїн ОУН-УПА Василь Цапик. 

"Я хочу сказати щире дякую тим людям, які продовжують нашу справу. Які боряться і виборюють справжню незалежність нашої Держави. Січеславська - справжня назва. Коли мені було 20 років, мене і моїх товаришів лише за проукраїнську позицію відправили у тюрьму на 25 років. І я буду неймовірно щасливий, коли наш край зватиметься Січеславщиною", - наголосив Василь Цапик.

У форматі вільного спілкування та публічної дискусії учасники заходу обговорили варіанти нової назви для Дніпропетровської області. Відзначимо, що присутні безкомпромісно підтримали перейменування області саме у Січеславську. 

Нагадаємо, електронна петиція щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську розміщена у розділі веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України та доступна за посиланням. Для того, щоб підтримати електронну петицію щодо закріплення Січеславської області в Конституції України необхідно дотримуватись певного алгоритму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...