App Store Google Play

Нагорода від народу: у Дніпрі пройшла церемонія нагородження орденом «Народний Герой України»

31.03.2018 19:00
Нагорода від народу: у Дніпрі пройшла церемонія нагородження орденом «Народний Герой України»

Сьогодні, 31 березня, у Дніпрі відбулося урочиста церемонія нагородження орденом «Народний Герой України». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Дніпропетровська ОДА.

«Народний герой України» це всеукраїнська громадська нагорода, яку запровадили у 2015 році волонтери. Її вручають військовослужбовцям, волонтерам, благодійникам і медикам. Претендувати на отримання ордену може будь-хто. Кандидатури обирає Нагородна рада, до якої входять воїни сходу України, волонтери, журналісти, громадськість, а утверджують люди.

«Протягом трьох років цим орденом було нагороджено 362 людини як посмертно, так і за життя. Ведика честь проводити даний захід у Дніпрі, оскільки саме тут розпочався супротив», - розповів один з організаторів церемонії Юрій Бутусов, - «Нагородженими є ті люди, які пройшли за останні роки велике випробування та показали себе справжніми патріотами. Орден «Народний Герой України» не є якоюсь альтернативою чи протистоянням державним нагородам. Ми просто віддаємо належне тим, хто захищає нашу Батьківщину та роблять надлюдські подвиги».

Також він зауважив, що орден «Народного Героя України» виготовлений зі срібла, проте на жодну нагороду не було витрачено грошей, оскільки матеріал, з якого виготовляється орден – срібло, яке жертвують люди.

Сьогодні було нагороджено 19 людей, а саме троє посмертно: Олександр Вохрамеєв  (93 бригада), Максим Рідзанич (90 окремий аеромобільний батальйон імені Героя України), Андрій Гурічев (57 бригада), за життя: Сергій Федосенко (25 батальйон), Олег Копичинський (30 бригада), Олександр Колодяжний (74 окремий розвід батальйон), Володимир Васянович (5 батальйон УДА), Юрій Брехаря (40 окремий мотопехотний батальон "Кривбас", Олександр Борисов (командир відділення 40-го окремого мотопіхотного батальйону 17-ої танкової бригади), Іван Шостак (80-та окрема десантно-штурмова бригада), Віктор Сікоза (36-а бригада морської піхоти), Олександр Терещенко (79-а десантна бригада), Олексій Чабан (17-а танкова бригада), Роман Жованик (128-а бригада), Валерій Сарбаш (друг Дельфін, 5-й батальйон УДА), Тенгіз (доброволець), Іван Калашніков (2 батальйон 95-ї бригади). Також були нагородженні волонтери Тетяна Губа та громадська організація «Схід та Захід єдині».

Один з нагороджених, Олександр Колодяжний, зазначив, що ця нагорода була для нього справжньою несподіванкою і що він радий  отримати визнання саме від народу.

Кожного нагороджуваного супроводжували товариші по фронту, родичі та історії про подвиги воїнів.

Нагадаємо, що нещодавно у Черкаському нагородили бійців, які повернулися з зони бойових дій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...