App Store Google Play

Нагорода від народу: у Дніпрі пройшла церемонія нагородження орденом «Народний Герой України»

31.03.2018 19:00
Нагорода від народу: у Дніпрі пройшла церемонія нагородження орденом «Народний Герой України»

Сьогодні, 31 березня, у Дніпрі відбулося урочиста церемонія нагородження орденом «Народний Герой України». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Дніпропетровська ОДА.

«Народний герой України» це всеукраїнська громадська нагорода, яку запровадили у 2015 році волонтери. Її вручають військовослужбовцям, волонтерам, благодійникам і медикам. Претендувати на отримання ордену може будь-хто. Кандидатури обирає Нагородна рада, до якої входять воїни сходу України, волонтери, журналісти, громадськість, а утверджують люди.

«Протягом трьох років цим орденом було нагороджено 362 людини як посмертно, так і за життя. Ведика честь проводити даний захід у Дніпрі, оскільки саме тут розпочався супротив», - розповів один з організаторів церемонії Юрій Бутусов, - «Нагородженими є ті люди, які пройшли за останні роки велике випробування та показали себе справжніми патріотами. Орден «Народний Герой України» не є якоюсь альтернативою чи протистоянням державним нагородам. Ми просто віддаємо належне тим, хто захищає нашу Батьківщину та роблять надлюдські подвиги».

Також він зауважив, що орден «Народного Героя України» виготовлений зі срібла, проте на жодну нагороду не було витрачено грошей, оскільки матеріал, з якого виготовляється орден – срібло, яке жертвують люди.

Сьогодні було нагороджено 19 людей, а саме троє посмертно: Олександр Вохрамеєв  (93 бригада), Максим Рідзанич (90 окремий аеромобільний батальйон імені Героя України), Андрій Гурічев (57 бригада), за життя: Сергій Федосенко (25 батальйон), Олег Копичинський (30 бригада), Олександр Колодяжний (74 окремий розвід батальйон), Володимир Васянович (5 батальйон УДА), Юрій Брехаря (40 окремий мотопехотний батальон "Кривбас", Олександр Борисов (командир відділення 40-го окремого мотопіхотного батальйону 17-ої танкової бригади), Іван Шостак (80-та окрема десантно-штурмова бригада), Віктор Сікоза (36-а бригада морської піхоти), Олександр Терещенко (79-а десантна бригада), Олексій Чабан (17-а танкова бригада), Роман Жованик (128-а бригада), Валерій Сарбаш (друг Дельфін, 5-й батальйон УДА), Тенгіз (доброволець), Іван Калашніков (2 батальйон 95-ї бригади). Також були нагородженні волонтери Тетяна Губа та громадська організація «Схід та Захід єдині».

Один з нагороджених, Олександр Колодяжний, зазначив, що ця нагорода була для нього справжньою несподіванкою і що він радий  отримати визнання саме від народу.

Кожного нагороджуваного супроводжували товариші по фронту, родичі та історії про подвиги воїнів.

Нагадаємо, що нещодавно у Черкаському нагородили бійців, які повернулися з зони бойових дій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...