App Store Google Play

Чи стане шаварма фірмовим смаколиком-заманухою Дніпра?

31.03.2018 20:00
Чи стане шаварма фірмовим смаколиком-заманухою Дніпра?

Дніпро потребує не лише нормального менеджменту, але й продукції власного виробництва з відповідним маркуванням. Саме так вважає міський голова Борис Філатов, який планує промо-кампанію для дніпровських смаколиків, які мають стати традиційними ласощами, як от «київський» торт. Про створення смачного бренду повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Бориса Філатова у Facebook.

«Обговорив з харчовиками, що вони можуть виробляти такого смачного, а місто візьме на себе промо і рекламу. Ну тобто ті маленькі, але приємні деталі, які потрібні кожному туристу. Наприклад, як «київський» торт або вінницьке сало. Ви хіба не знали, що найсмачніше на землі сало саме у Вінниці?», - написав міський голова.

У зв’язку з цим в коментарях на сторінці Facebook дніпряни почали генерувати свої ідеї та варіанти солодощів. Перший варіант запропонував Борис Філатов, а саме совєтське «Здобне печиво «Дніпро», яке почали випускати у 1967 році, присвятивши його 50-річчю більшовицької революції.

Думки дніпрян розділилися, дехто пропонував зробити серію різних упаковок «Краєвид Дніпра».

«Це звичайне печиво, таких багато. Цукерки «Днiпровські зорі» цілком собі сувенір і гостинець. І кондитерка в Дніпрі своя є», - написав один з дописувачів.

Також пропонують звернутися до рестораторів, щоб створити в Дніпрі свій оригінальний рецепт суші-ролів, бургерів, фаст-фуду.

Мабуть, до переліку залишається додати лише найпоширеніший дніпровський фаст-фуд-шаварму, який зустрічає гостей міста на залізничному та авто вокзалах, центральній площі й майже кожній зупинці головного першого трамваю, не кажучи вже про стадіони й ринки. От тоді фірмові дніпровські смаколики стануть гідним доповненням міської сувенірної продукції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...