App Store Google Play

Завжди Україна буде: у Дніпрі відбулася презентація фільму "Посттравматична рапсодія"

30.03.2018 21:00
Завжди Україна буде: у Дніпрі відбулася презентація фільму "Посттравматична рапсодія"

Сьогодні, 30 березня, у дніпровському кінотеатрі "Супутник" відбулася презентація фільму "Посттравматична рапсодія" за однойменною п'єсою Дмитра Корчинського.

Участь у презентації взяли і представники творчої групи, які працювали над зйомками картини. Зокрема до Дніпра завітаві сам Дмитро Корчинський, а також заслужений артист України Тарас Компаніченко.

"Цей фільм ми присвячуємо тим добровольцям, які захищали і продовжують захищати Україну. Наразі на фронті продовжують свою діяльність близько тисячі добровольців, які стали стержнем бойових підрозділів. Ці люди - найкращі воїни. І саме вони стануть майбутніми керівниками нашої держави, адже люди, які займаються організацією війни та поливають кров за Україну найкраще знають як це робити", - зазначив автор сценарію Дмитро Корчинський.

Стрічка розповідає про бійця добровольчого батальйону Сашка, що, виживши після обстрілу під Іловайськом, пробирається до своїх – і зустрічає дорогою найнеочікуваніших супутників і ворогів.

П’єса «Посттравматична рапсодія» побачила світ у 2016. Тоді ж з’явилася ідея екранізації. У 2017 р. п’єса була поставлена на сцені і з успіхом пройшла у Києві, Маріуполі, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Коломиї. Зйомки фільму відбулися наприкінці 2017.

"Посттравматична рапсодія" стала дебютною стрічкою режисера Павла Когута у кіно. Зйомки відбулися у листопаді-грудні 2017 р. у Києві. Спочатку планувалося провести прем'єру у Центральній міській бібліотеці, але через замаленьку площу було вирішено шукати інший майданчик. У цьому допомогла міська влада, яка організувала захід у кінотеатрі "Супутник".

У глядацькій залі зібралися більше двох сотень дніпряни, які високо оцінили стрічку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...