App Store Google Play

З квітня у водоймах Дніпропетровщини розпочинається нерест - забороняється вилов риби

30.03.2018 15:40
З квітня у водоймах Дніпропетровщини розпочинається нерест - забороняється вилов риби

Навесні у водоймах України, зокрема і на Дніпропетровщині, починається масовий нерест риби. З метою посилення охорони водних біоресурсів та створення сприятливих умов для їх природного відтворення Дніпропетровський рибоохоронний патруль видав наказ про заборону вилову риби. Про це сьогодні, 30 березня, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" розповів директор департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОДА Руслан Стрілець та начальник управління державного рибного агентства в Дніпропетровській області Василь Волков, передає Дніпроград. 

Нерестова заборона стартує 1 квітня. У річках і їх витоках вона триватиме до 20 травня, у водосховищах і технічних водоймах - до 10 червня, в озерах і затоках - до 30 червня.

«У цей період перебувати на воді зі спорядженням лову забороняється. За винятком любительського рибальства однією поплавковою вудкою з одним гачком або спінінгом в світлий час доби з берега в дозволених для цього місцях. Вилов риби не повинен перевищувати 3 кг. Нерестова заборона робиться це з метою збереження  рибних ресурсів і створення сприятливих умов для розмоноження риб», - розповіді Стрілець.

В свою чергу Васил Волков розповів, що з початку року в Дніпропетровській області незаконно виловили майже три тис. кг риби. 

«З початку поточного року в Дніпропетровській області зафіксовано 621 правопорушень, в результаті чого незаконно виловлено 2 960 кг риби. Сума збитку становить 54 349 грн. У 2017 році зареєстровано 2035 правопорушень, в результаті чого виловлено 16 016 кг незаконної риби. Сума збитку становить 940 932 грн», - повідомив він.

Експерти наголосили, що нерест - це особливий період в житті мешканців водойм. Від того, наскільки успішно він пройде, залежать майбутні запаси водних біоресурсів. Тому закликали громадян до відповідальності і суворого дотримання правил рибальства.

Теги: риба, нерест

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...