App Store Google Play

У Слобожанській громаді відкрили молодіжну радіостанцію

30.03.2018 09:00
У Слобожанській громаді відкрили молодіжну радіостанцію

Вчора, 29 березня, у Слобожанській об’єднаній територіальній громаді Дніпропетровської області на базі місцевої школи відкрили молодіжну радіостанцію. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Реалізувати оригінальну ідею відкриття власної радіостанції, яка б вела трансляції у стінах навчального закладу, допомогла Програма DOBRE. Варто зазначити, що проект виник не на порожньому місці. У школі вже декілька років функціонує позакласний гурток журналістики.

"У кожній школі, безсумнівно, повинні бути засоби масової інформації. В школі працював гурток журналістики, де учні готували щотижневі новини. Тепер, завдяки американській підтримці, було закуплено обладнання для радіо студії, колонки до всіх класів та коридорів. Учні створили так званий редакційний комітет і вже мають декілька ідей для майбутніх програм та рубрик", - розповіла директор школи Світлана Голендяєва.

Учениця 11-а класу Маргарита Сімонова впевнена, що відтепер школярі матимуть чудову нагоду бути ініціаторами та центром шкільних подій, відчують себе значущою частиною великої спільноти. 

"Вже вигадали декілька рубрик, зокрема на перервах між заняттями п'ятихвилинні радіопередачі про шкільне життя, новини, гумор, оголошення. Ми не обмежимося шкільними ефірами та спробуємо розширити свою аудиторію за допомогою інтернет-трансляцій. Можливо, надихнемо й інші школи регіону на схожу ініціативу", - зазначила Маргарита.

Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович стала першим гостем молодіжної радіостудії та відповіла на запитання юних журналістів.

"Ми сьогодні відкрили молодіжну радіостанцію. Впевнена, що ця ініціатива дасть можливість зазвучати місцевим голосам, висловлювати власну точку зору активній молоді, надасть можливість відпрацювати навички відстеження і перевірки фактів. Це допоможе підростаючій генерації дізнатися, як працюють засоби масової інформації. Також кожний бажаючий може спробувати себе у журналістиці та в майбутньому створити насправді вільне та незалежне медіа", - переконана Марі Йованович.

В свою чергу, директор програми USAID DOBRE Беррі Рід наголосив, що новостворена радіостанція у школі - приклад амбітної молодіжної ініціативи.

"Завдяки підтримки подібних проектів ми підвищуємо рівень культури молоді, впроваджуємо механізм взаємодії молоді з громадою та владою через вербальні засоби масової інформації, зокрема радіоефіри. Сьогоднішнє відкоиття радіостанції вкотре доводить, що не треба боятися впроваджувати ідеї. У майбутньому такі активні школярі стануть справжньою знахідкою для коледжу, університету – і що найважливіше – для своєї держави, бо здобудуть компетенції, важливі для побудови гідного життя у глобальному сучасному світі. Саме молодь є рушійною силою всіх позитивних змін. І наш проект всебічно це підтримує", - зазначив Беррі Рід.

Нагадаємо, DOBRE – це підтримка реформи децентралізації, програма розрахована на 5 років і передбачає бюджет в 50 мільйонів доларів. Територіально програма охоплює 7 областей України - Івано-Франківську, Харківську, Дніпропетровську, Кіровоградську, Тернопільську, Херсонську і Миколаївську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...