App Store Google Play

У Новоолександрівці реконструюють амбулаторію сімейної медицини

30.03.2018 16:00
У Новоолександрівці реконструюють амбулаторію сімейної медицини

У Новоолександрівці Дніпровського району реконструюють амбулаторію сімейної медицини. Медзаклад обслуговує майже шість тисяч мешканців. Про це повідомили у прес-службі ДніпроОДА, інформує Дніпроград.

«Реформа децентралізації Президента України Петра Порошенка відкриває перед громадами нові можливості. Вони можуть самі вирішувати, які проекти втілювати у життя, а головне – мають на це кошти, – зазначив Валентин Резніченко. – Новоолександрівська амбулаторія сімейної медицини вперше дочекалася капітального ремонту. Всі роботи – коштом громади».

Наразі у Новоолександрівській амбулаторії завершують реконструкцію адміністративної будівлі, в якій знаходиться й лабораторія. Ремонтники наново провели комунікації та інтернет, встановили енергозберігаючі вікна, майже завершили оздоблювальні роботи. На часі – ремонт даху та облаштування кабінетів. В них встановлять комп’ютери – всі медкартки будуть електронними.

«Після об’єднання нашої громади з’явилися кошти на ремонт амбулаторії. Цього чекали давно – хочемо, аби пацієнти почувалися комфортно», - розповіла в. о. завідувача амбулаторії Катерина Ткаченко.

До кінця весни завершать ремонт адміністративного корпусу й візьмуться за другу будівлю амбулаторії. В ній знаходяться кабінети лікарів та денний стаціонар.

«Хворію часто, особливо на сезонні застуди. Ще й старенькій мамі доводиться лікаря викликати. Хочеться отримувати медичну допомогу в комфортних умовах», - поділилася мешканка Новоолександрівки Лідія Пекар.

Повністю завершити ремонт амбулаторії планують вже цьогоріч.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...