App Store Google Play

Право повинно панувати в країні: у Дніпрі відкрився перший правовий клуб

30.03.2018 14:20
Право повинно панувати в країні: у Дніпрі відкрився перший правовий клуб

Сьогодні, 30 березня, у Дніпрі відбулося урочисте відкриття першого в Україні правового клубу «Pravokator». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

«Назва даного закладу з’явилася не просто так – ми провокуємо суспільство до змін. Метою правового центру є професійний обмін досвідом, вивчення, створення та поширення кращих практик у сфері права і правосуддя. У цьому центрі будуть говорити простою та доступною повою про право – просто про складне», - розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Він зазначив, що спочатку була ідея створити лише один сервісний центр у Києві, потім прийшло усвідомлення, що одного такого центру буде недостатньо.

«Ми бажаємо наблизити право до суспільства. Це буде місцем, куди кожен громадянин зможе звернутися за своїми потребами та допомогою – консультації, вирішення складних питань тощо. Тут будуть використовуватися найновіші методики та напрацьовуватися рішення для складних питань, які потім будуть представлені Міністерству юстиції», - розповів Олексій Бонюк.

Міністр юстиції Павло Петренко зауважив, що платформа надає дійсно багато можливостей: судові засідання, навчання, просвітні заходи, обмін думками та інше. Він розповів, що загалом таких закладів в Україні буде функціонувати п’ять: у Дніпрі, Львові, Києві, Одесі та Харкові.

«З 2013-го року над системою безоплатної правової допомоги спільно працюють США та Міністерство юстицій України. Лише рік тому був підписаний договір про створення правових клубів і ось, ми бачимо результат», - розповіла Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, - «У правовому клубі будуть панувати сучасне обладнання, зручна фурнітура, кваліфіковані спеціалісти, а найголовніше те, що тут буде відбуватися. Відтепер люди з різних сфер суспільства будуть мати кращий доступ до правового захисту. Цей важливий крок, який робить Україна, показує, що вона готова і бажає впроваджувати міжнародні стандарти».

Міністр юстиції підкреслив, що даний проект є прекрасним прикладом злагодженої праці та взаємодії, а Україна проваджує найкращі Європейські практики.

Правовий клуб «Provokator» знаходиться за адресою вулиця Жуковського, 21 А.

Нагадаємо, що у Дніпрі відбувся форум-театр "Право вибору переселенців".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...