App Store Google Play

Право повинно панувати в країні: у Дніпрі відкрився перший правовий клуб

30.03.2018 14:20
Право повинно панувати в країні: у Дніпрі відкрився перший правовий клуб

Сьогодні, 30 березня, у Дніпрі відбулося урочисте відкриття першого в Україні правового клубу «Pravokator». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

«Назва даного закладу з’явилася не просто так – ми провокуємо суспільство до змін. Метою правового центру є професійний обмін досвідом, вивчення, створення та поширення кращих практик у сфері права і правосуддя. У цьому центрі будуть говорити простою та доступною повою про право – просто про складне», - розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Він зазначив, що спочатку була ідея створити лише один сервісний центр у Києві, потім прийшло усвідомлення, що одного такого центру буде недостатньо.

«Ми бажаємо наблизити право до суспільства. Це буде місцем, куди кожен громадянин зможе звернутися за своїми потребами та допомогою – консультації, вирішення складних питань тощо. Тут будуть використовуватися найновіші методики та напрацьовуватися рішення для складних питань, які потім будуть представлені Міністерству юстиції», - розповів Олексій Бонюк.

Міністр юстиції Павло Петренко зауважив, що платформа надає дійсно багато можливостей: судові засідання, навчання, просвітні заходи, обмін думками та інше. Він розповів, що загалом таких закладів в Україні буде функціонувати п’ять: у Дніпрі, Львові, Києві, Одесі та Харкові.

«З 2013-го року над системою безоплатної правової допомоги спільно працюють США та Міністерство юстицій України. Лише рік тому був підписаний договір про створення правових клубів і ось, ми бачимо результат», - розповіла Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, - «У правовому клубі будуть панувати сучасне обладнання, зручна фурнітура, кваліфіковані спеціалісти, а найголовніше те, що тут буде відбуватися. Відтепер люди з різних сфер суспільства будуть мати кращий доступ до правового захисту. Цей важливий крок, який робить Україна, показує, що вона готова і бажає впроваджувати міжнародні стандарти».

Міністр юстиції підкреслив, що даний проект є прекрасним прикладом злагодженої праці та взаємодії, а Україна проваджує найкращі Європейські практики.

Правовий клуб «Provokator» знаходиться за адресою вулиця Жуковського, 21 А.

Нагадаємо, що у Дніпрі відбувся форум-театр "Право вибору переселенців".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...