App Store Google Play

Працівників ЦНАПів Дніпропетровщини навчають культурі ділового спілкування

30.03.2018 13:40
Працівників ЦНАПів Дніпропетровщини навчають культурі ділового спілкування

У Дніпрі адміністраторів ЦНАПів з усієї області навчають бути успішними за допомогою правильного комунікативного інструментарію. Про це сьогодні, 30 березня, повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення тренінгу - Space Hub «Mediaprostir».

Для близько 300 представників ЦНАПів з Дніпропетровської області проводять цикл тренінгів, аби покращити професійний рівень працівників під час надання послуг клієнтам. Учасники розділяються по групам з 25 осіб, для кожної з яких виділено окремий час.

Програма передбачає викладення когнітивно-, мовно, емотивно-комунікативних інструментів успішного адміністратора ЦНАПу. Зокрема, йдеться про: настанови вдалої комунікації адміністратора, реактивну й проактивну мовленнєву поведінку, формули вибачення, прощання чи прохання.

Також розповідається про невербальні ідентифікатори клієнта, як от: пенсіонер, учасник війни на Сході, студент та інші. Подається тактика нейтралізації емоційно нестабільного клієнта, правила успішної телефонної розмови та способи побудови звернень. Наприкінці слухачам пропонують пройти тест.

Окрема увага на тренінгу приділяється опануванню ділової української мови.

Проводить тренінги завідувач кафедри мовної підготовки і комунікації в публічному управлінніі, доктор наук з державного управління, професор Світлана Бронікова.

«Хто винен в невдалій комунікації адміністратора з клієнтом? Невже неврівноважений та нерозвинений клієнт? Не завжди емоції на обличчі адміністратора співпадають з його думками. Клієнти, як правило, це  відразу помічають. Важливо розуміти, що упередження чи конфлікти виникають в голові кожного з нас, йдеться про наше особисте сприйняття, а не провокування з боку інших», - пояснює Світлана Бронікова.

Раніше повідомлялося, що тренінг «Комунікативний інструментарій успішного адміністратора ЦНАП» – спільний проект ДніпроОДА та Фонду Східної Європи за програмою EGAP.

Нині на Дніпропетровщині – 57 ЦНАПів та їх філій.

Нагадаємо, що в минулому році курси зі стресостійкості пройшли всі 250 працівників ЦНАП Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...