App Store Google Play

Працівників ЦНАПів Дніпропетровщини навчають культурі ділового спілкування

30.03.2018 13:40
Працівників ЦНАПів Дніпропетровщини навчають культурі ділового спілкування

У Дніпрі адміністраторів ЦНАПів з усієї області навчають бути успішними за допомогою правильного комунікативного інструментарію. Про це сьогодні, 30 березня, повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення тренінгу - Space Hub «Mediaprostir».

Для близько 300 представників ЦНАПів з Дніпропетровської області проводять цикл тренінгів, аби покращити професійний рівень працівників під час надання послуг клієнтам. Учасники розділяються по групам з 25 осіб, для кожної з яких виділено окремий час.

Програма передбачає викладення когнітивно-, мовно, емотивно-комунікативних інструментів успішного адміністратора ЦНАПу. Зокрема, йдеться про: настанови вдалої комунікації адміністратора, реактивну й проактивну мовленнєву поведінку, формули вибачення, прощання чи прохання.

Також розповідається про невербальні ідентифікатори клієнта, як от: пенсіонер, учасник війни на Сході, студент та інші. Подається тактика нейтралізації емоційно нестабільного клієнта, правила успішної телефонної розмови та способи побудови звернень. Наприкінці слухачам пропонують пройти тест.

Окрема увага на тренінгу приділяється опануванню ділової української мови.

Проводить тренінги завідувач кафедри мовної підготовки і комунікації в публічному управлінніі, доктор наук з державного управління, професор Світлана Бронікова.

«Хто винен в невдалій комунікації адміністратора з клієнтом? Невже неврівноважений та нерозвинений клієнт? Не завжди емоції на обличчі адміністратора співпадають з його думками. Клієнти, як правило, це  відразу помічають. Важливо розуміти, що упередження чи конфлікти виникають в голові кожного з нас, йдеться про наше особисте сприйняття, а не провокування з боку інших», - пояснює Світлана Бронікова.

Раніше повідомлялося, що тренінг «Комунікативний інструментарій успішного адміністратора ЦНАП» – спільний проект ДніпроОДА та Фонду Східної Європи за програмою EGAP.

Нині на Дніпропетровщині – 57 ЦНАПів та їх філій.

Нагадаємо, що в минулому році курси зі стресостійкості пройшли всі 250 працівників ЦНАП Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...