App Store Google Play

Міністр юстиції знає як виправити ситуацію із нестачею двірників у Дніпрі

30.03.2018 20:00
Міністр юстиції знає як виправити ситуацію із нестачею двірників у Дніпрі

Сьогодні, 30 березня, під час робочого візиту до Дніпра Міністр юстиції України Павло Петренко розповів подробиці про новий закон щодо боротьби із злісними неплатниками аліментів, повідомляє Дніпроград.

До закону про несплату аліментів внесли суттєві зміни та посилили відповідальність боржника. Новий закон діє з 6 лютого. Відтепер якщо сума боргу буде складати заборгованості у три або шість місяців, державний виконавець зобов’язаний підрахувати її повідомити про це відповідним органам.

При заборгованості у три місяці неплатник потрапляє до реєстру боржників по несплаті аліментів, який діє на сайті міністерства юстиції та є відкритим для громадськості. Боржника обмежують у правах розпорядження майном, а держслужбовець має право на стягнення рухомого та нерухомого майна неплатника. Також стягувач має право звернутися до нацполіції і подати на порушення кримінальної справи.

При сумі, яка перевищує несплату більше шести місяців, боржника обмежують у користуванні транспортним засобом, виїзді за кордон, використанні зброї та обмежують у праві охоти. Також боржника можуть залучити до громадських робіт тривалістю від 120 до 240 годин.

"Сьогодні ми зустрілися із представниками ОДА аби напрацювати механізм реалізації покарань за несплату аліментів та притягнення боржників до адміністративних робіт на благо громадськості. Я знаю, що у Дніпрі гостро стоїть питання нестачі двірників, тож завдяки цьому закону можна вирішити це питання”, - зазначив Павло Петренко.

Окрім цього міністр повідомив, що найближчим часом до Верховної Ради буде подано новий пакет документів, який ще більше посилить відповідальність боржників та розширить повноваження виконавчих служб.

“Кожен, хто ухиляється від обов’язку виховувати дитину має нести відповідальність за це. І не важливо жінка ти або чоловік”, - додав Петренко.

Щодо Дніпропетровської області, то цього року спостерігається значне зменшення так званих “аліментчиків”. Наразі в регіоні зафіксовано близько 61 тисяча проваджень, що на 15 тисяч менше, ніж торік. Загалом за початок 2018 року на Дніпропетровщині було стягнуто 71 млн грн боргу на користь дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...