App Store Google Play

Корабель "Черкаси". Ті, хто не зрадив

30.03.2018 18:00
Корабель "Черкаси". Ті, хто не зрадив

Ми дуже розслабились.

Забули швидко як все було і як починалося.

Знову квіточки до московського посольства носим і "стариє пєсні о главном " на інтері втикаємо, і до росії на заробітки їздимо.

І спортсмени і артисти до ворога їздять як до себе додому. А чого? Гроші не пахнуть.

А ми до них на виступи і концерти ходимо, аплодуємо.

Ну і ще один одному докоряємо шоколадом, зрадою і хто більший патріот виясняємо, і як краще олігархів розкуркулювати обговорюємо.

Хто голосніше себе п'яткою в груди стукає - той і патріотичніший і герой. Особливо "русскаязичний" герой. Новий укрАінєц. Той ,який вчора з Костроми приїхав і з української мови вивчим тільки "дай" і "баньдори праклятиє".Але вже він укрАінєц, а ви - хами неблагодарниє, свинопаси.

І вата голову піднімає, і вже не бздить, а нагліє , на телеканали преться і сере на українців.

А війна йде.

Тільки там, далеко. Ніби не у нас.

І про героїв наших уже не згадують.

Якось про них,наших захисників, про загиблих і живих, тих хто творить і цементує народ, вже все відійшло на другий план, або і взагалі забулося.

Як сон.

Про них мають кричати з телекранів і нагадувати кожен день, піклуватися і допомагати. На їх прикладах мають виховувати дітей і вчити бидло бути народом.

А замість цього у нас на дебільних ток-шоу суцільні політики і політикани із вгодованими масними пиками і гладкими від підтяжок мордами міряються піпіськами хто більший патріот.

У нас - рабіновичі "вєщають" , "спасителі нації" за табуретку гризуться ,і квартали "отжигають".

А воно ось так насправді.І нікуди не ділося.

А чекає за дверима.

Чекає на українців.

Яких упосліджують і дурниками виставляють.

А як припече і полізуть знову, то хто захищати Україну буде? Ті, кого за людей не мають?

Рано забули,рано розслабились..

Ось як воно було - Трейлер воєнна драма "Черкаси".

Site

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...