App Store Google Play

Дніпровський театр імені Шевченка одержав статус національного

30.03.2018 15:00
Дніпровський театр імені Шевченка одержав статус національного

Дніпровському академічному українському музично-драматичному театру імені Т.Г. Шевченка присвоєно статус національного. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Міністерства культури України.

Уряд схвалив проект указу Президента «Про надання Дніпровському академічному українському музично-драматичному театру імені Тараса Шевченка статусу національного».

Відповідний документ був підготовлений Міністерством культури України за клопотанням Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Як зазначається, комунальний заклад культури «Дніпровський академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка» Дніпропетровської обласної ради» заснований у 1918 році.  У 2018 році театр буде відзначати свій сторічний ювілей.

Нині у трупі театру служать визнані  народні артисти України, талановиті молоді артисти драми та балету. Заклад культури збагачує репертуар творами української та світової драматургії, працює над створенням вистав за п’єсами сучасників. Театр постійно веде благодійну діяльність, даючи безкоштовні концерти та вистави у військових частинах, шпиталях, а також на Сході України.

«Надання провідному мистецькому колективу України – Дніпровському академічному українському музично-драматичному театру ім. Т.Г. Шевченка статусу національного стане виявом ефективної державної підтримки кращих здобутків національного театрального мистецтва в Україні, посилення соціального захисту професійних мистецьких кадрів високої кваліфікації, слугуватиме  збагаченню творчого потенціалу країни», - йдеться у повідомленні Міністерства культури.

Раніше повідомлялося, що Президент України Петро Порошенко присвоїв звання "Заслужений артист України" провідному майстрові сцени Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка Булдигиній Ларисі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...