App Store Google Play

Дніпро засвітить синій колір до Всесвітнього дня інформування про аутизм

30.03.2018 15:20
Дніпро засвітить синій колір до Всесвітнього дня інформування про аутизм

Другого квітня ТЦ «Пасаж» у Дніпрі засвітить синій колір до Всесвітнього дня поширення інформації про проблему аутизму. Таким чином Дніпро стане першим містом в Україні, яке долучиться до акції. Подробиці проведення повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів заходу.

2008 року Генеральна Асамблея ООН проголосила друге квітня Всесвітнім днем поширення інформації про проблему аутизму. Дніпро перше місто в Україні, яке засвітить синій колір на честь цього дня.

«Щороку ми проводимо заходи, присвячені Всесвітньому дню поширення інформації про проблему аутизму. Одним з наших нових проектів є живопис, який ініціював художник з Донецька Олег Рижков. Підтримав ідею Роман Денисенко, тому «Арсенал-груп» став партнером нашого Фонду. Тож тепер діти Фонду «Дитинство за гранню» зможуть долучитися до малювання як напрямку профорієнтації», - розповіла керівник Фонду «Дитинство за гранню» Лідія Фролова.

Акція проходитиме в ТЦ «Пасаж». Так, 2 квітня торговий центр буде світитися синім кольором з 19:00 до 22:00 в знак солідарності до людей з аутизмом.

Крім того, у форматі благодійної ярмарки з 10:00 до 22:00 у приміщенні ТЦ «Пасаж» проходитиме виставка та продаж картин, намальованих дітьми. Загалом буде представлено більше 30 робіт. «Ця група дітей особлива, якщо поглянути на їхні малюнки, стає очевидним, що не у багатьох художників-професіоналів виходять такі майстерні роботи. В абстрактних малюнках відчувається ритм, напрямок та певний настрій. Такі образи кожному глядачеві будуть нагадувати про щось своє, тобто включатиметься фантазія та уява»,  - пояснив мистецтвознавець Володимир Маліков.

Організатори запрошують всіх дніпрян долучитися до дня поширення інформації про проблему аутизму. Виставка картин продовжиться в Музеї українського живопису з 3 по 8 квітня включно.

Раніше повідомлялося, що кінострічки, які були створені дніпровськими дітьми з аутизмом, перемогли на міжнародному фестивалі "Кіно і ти". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...