App Store Google Play

Сезонні підтоплення в Дніпрі: рятувальники продовжують ліквідувати негоду

29.03.2018 13:20
Сезонні підтоплення в Дніпрі: рятувальники продовжують ліквідувати негоду

На Дніпропетровщині продовжують активну боротьбу із підтопленням. Відтак протягом доби рятувальники були залучені до ліквідації наслідків підтоплення у 15 випадках, 11 з яких вдалося ліквідувати.

Про це сьогодні, 29 березня, розповів начальник управління організації заходів цивільного захисту ДСНС Анатолій Сугак, передає Дніпроград.

У Дніпрі рятувальниками було ліквідовано підтоплення приватних будинків та присадибних ділянок у Амур-Нижньодніпровському районі по вулицях Халтуріна, Гудкова, Солончаковій, Семипалатинській, Виноградній та Гагринській. Загалом було відкачано майже п'ять тисяч кубометрів води.

"За словами Валентина Лазарєва, найбільш підтоплюваним районом Дніпра є Амур-Нижньодніпровський район. Там немає і ніколи не було зливових систем, а на деяких ділянках їх навіть технічно неможливо побудувати. З моменту підтоплень рятувальниками з АНД району відкачено більге 10 тис кубометрів води", - пояснив Сугак.

Окрім того у місті відкачали воду з приміщень двох будинків, літньої кухні та подвір'я приватного сектору по вулиці Весняній Новокодацького району.

У Шевченківському районі міста рятувальниками було відкачано воду з підвалу будинку по вулиці Воскресенській. У Кривому Розі співробітниками Служби порятунку «101» за допомогою насосу та пожежного автомобіля було відкачано грунтові води. У селищі Новомайське Криворізького району рятувальниками ліквідовано підтоплення підвалу місцевлї районної лікарні по вулиці Вишневій. 

У місті Новомосковськ для зниження рівня води та недопущення підтоплення садиб за допомогою мотопомпи з природного водоймища було перекачано до каналізаційної мережі міста близько 705 кубометрів води.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині рятувальники з використанням штатного пожежно-технічного обладнання залучаються до відкачування ґрунтової води і талого снігу з окремих ділянок території. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...