App Store Google Play

Придніпровська ТЕС зі скрипом йде на компроміс в усунені проблем, які вона створює

29.03.2018 15:00
Придніпровська ТЕС зі скрипом йде на компроміс в усунені проблем, які вона створює

Сьогодні, 29 березня, дніпровські екозахисники розповіли на які вимоги погодилися піти керівники Придніпровської ТЕС на вчорашньому громадському слухані стосовно забруднення навколишнього середовища електростанцією. Про це повідомляє Дніпроград зі слів активістів.

Екоактивістка Ірина Черниш розповіла, що активісти Дніпра вже декілька років займаються проблемою забруднення навколишнього середовища Придніпровською ТЕС.

«У 2012-му році електростанція зобов’язалась виконати низку екологічних вимог, проте керівництво електростанції досі ухилялося від їх виконання», - зауважила вона, - «Придніпровська ТЕС є головним забруднювачем нашого міста та входить до п’ятірки головних забруднювачів Дніпропетровщини».

Вчора відбулися громадські слухання, де був розглянутий ряд питань та вимог до електростанції стосовно забруднення навколишнього середовища. По-перше, було прийняте рішення на встановлення двох електрофільтрів, які фактично будуть обслуговувати три електроблоки, оскільки два електроблоки будуть реформовані і їх викиди  йтимуть до однієї труби.

Другою темою був неперервний моніторинг того, що відбувається на санітарній зоні і безпосередньо в трубах.

«Моніторинг необхідний для того, щоб ми могли переконатися, що електрофільтри дійсно стоять і виконують свою функцію. Тобто при перевірці буде виявлено чи змінилися параметри навколишнього середовища на краще і чи є повітря, яким дихають люди, чистішим. Тому моніторинг є обов’язковою вимогою», - розповів активіст Павло Ткаченко.

Останньою темою слухання була утилізацію викидів. Активісти висунули вимогу, що Придніпровська ТЕС повинна розпочати утилізацію викидів, які накопичилися на території області за довгий час функціонування станції. Також ТЕС повинна висаджувати кожен рік по тисячі дерев по периметру сховища їх викидів для того щоб вони не забруднювали пилом оточуючу територію. Проте поки що Придніпровська ТЕС згодна на 300 дерев.

Павло Ткаченко зауважив, що проблема забруднення електростанцією навколишнього середовища є надзвичайно серйозною, оскільки на території України відбувається велика кількість смертей та захворювань саме через викиди Придніпровської ТЕС.

Раніше повідомлялося, що екоінспекція підтвердила шкоду від Придніпровської ТЕС.

Нагадаємо, що у Дніпрі громадські слухання по переведенню Придніпровської ТЕС на газове вугілля з антрациту були зірвані через неготовність компанії ДТЕК зважати на думку громадськості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...