App Store Google Play

Обмороження, травми та швидка допомога: як дніпряни пережили зимовий період

29.03.2018 15:40
Обмороження, травми та швидка допомога: як дніпряни пережили зимовий період

Вчора, 28 березня, по місту Дніпро був завершений зимній моніторинг швидкої медичної допомоги. Про наслідки зими у місті повідомив директор Обласного центру екстреної медицини і медицини катастроф Радій Шевченко, передає Дніпроград.

Моніторинг тривав у період з 19-го грудня 2017-го року до 28-го березня поточного року.

«Зимовий період ми пережили без втрат, не було жодного летального випадку за причин затримання карети швидкої допомоги по дорозі на виклик», - розповів Радій Шевченко.

Він зазначив, що з причин обмороження чи переохолодження за період моніторингу до швидкої допомоги звернулися всього 428 осіб, з них 408 були госпіталізовані.  

«Основною причиною наших пацієнтів з обмороженнями була не температура. Ні для кого не буде новиною, що в основному усі вище вказані – це працездатні чоловіки середнього віку у стані алкогольного сп’яніння», - зауважив Радій Шевченко.

Зокрема була проведена статистика травмованих унаслідок погіршення погодних умов – 688 людей, амбулаторну допомогу було надано 655 особам. Всього за увесь період було госпіталізовано 739 дніпрян.

Також директор Обласного центру екстреної медицини і медицини катастроф зазначив, що до закладу щоденно звертаються 8-10 дніпрян з інфарктом міокарда, трапляється 30-50 випадків порушень мозкового кровообігу. За два місяці було проведено 15 успішних реанімацій.  

Як раніше зазначалося, через медичну реформу режим роботи швидкої допомоги не зміниться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...