App Store Google Play

Обмороження, травми та швидка допомога: як дніпряни пережили зимовий період

29.03.2018 15:40
Обмороження, травми та швидка допомога: як дніпряни пережили зимовий період

Вчора, 28 березня, по місту Дніпро був завершений зимній моніторинг швидкої медичної допомоги. Про наслідки зими у місті повідомив директор Обласного центру екстреної медицини і медицини катастроф Радій Шевченко, передає Дніпроград.

Моніторинг тривав у період з 19-го грудня 2017-го року до 28-го березня поточного року.

«Зимовий період ми пережили без втрат, не було жодного летального випадку за причин затримання карети швидкої допомоги по дорозі на виклик», - розповів Радій Шевченко.

Він зазначив, що з причин обмороження чи переохолодження за період моніторингу до швидкої допомоги звернулися всього 428 осіб, з них 408 були госпіталізовані.  

«Основною причиною наших пацієнтів з обмороженнями була не температура. Ні для кого не буде новиною, що в основному усі вище вказані – це працездатні чоловіки середнього віку у стані алкогольного сп’яніння», - зауважив Радій Шевченко.

Зокрема була проведена статистика травмованих унаслідок погіршення погодних умов – 688 людей, амбулаторну допомогу було надано 655 особам. Всього за увесь період було госпіталізовано 739 дніпрян.

Також директор Обласного центру екстреної медицини і медицини катастроф зазначив, що до закладу щоденно звертаються 8-10 дніпрян з інфарктом міокарда, трапляється 30-50 випадків порушень мозкового кровообігу. За два місяці було проведено 15 успішних реанімацій.  

Як раніше зазначалося, через медичну реформу режим роботи швидкої допомоги не зміниться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...