App Store Google Play

"Мовний" суд у справі завуча 108 школи перейшов у наступну стадію

29.03.2018 17:00
"Мовний" суд у справі завуча 108 школи перейшов у наступну стадію

Сьогодні, 29 березня, у Самарському районному суді відбулося чергове судове засідання за позовом завучки школи номер 108 проти діючого військовослужбовця ЗСУ Дмитра Сундукова та його дружини Тетяни. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Засідання розпочалося із вступного слова позивачки Людмили Бондаренко, в якому вона в черговий раз розповіла про біль і страждання у її житті , які виникли внаслідок публікацій Дмитра Сундукова у соціальній мережі Facebook. Вона повідомила, що після скандалу у мережі, її професійна репутація була заплямована, і їй постійно треба виправдовуватися перед учнями та колегами.

У відповідь на це, як відповідачка, так і її представник заявили, що жодна з опублікованих претензій не несе під собою мети принизити честь та гідність Людмили Бондаренко, а лише піднімає питання у суспільстві щодо відповідності її кваліфікації займаній посаді. Окрім цього, прямого впливу на життя позивачки публікації не мають, а Бондаренко й надалі продовжує займати свою посаду в навчальному закладі.

Після години запитань та відповідей суддя закрив процес попередніх слухань та оголосив, що вже під час наступного засідання суд перейде до допиту свідків. Варто зазначити, що у сторони позивачки таких свідків аж сім.

Таким чином, наступний розгляд справи відбудеться 4 квітня о, 13:00 в Самарському районному суді.

Нагадаємо, що минулого разу завуч не з’явилася на засідання, виправдавши це раптовою хворобою. Раніше Дмитро Сундуков також опублікував скріншоти зі сторінки завуча, на який зафіксовано, як вона вітає усіх із “Днем Перемоги”, а також повідомив, що ця особа брала активну участь в організації так званого “безсмертного полку”, змушуючи дітей виходити на вулиці Дніпра із "дідивоювалами" на палицях.

Після цього напередодні сесії активісти пікетували Дніпровську міську раду із закликом вплинути на мовну ситуацію у навчальних закладах міста. У відповідь на це, керівництво міста провело зустріч із вчителями, на яких було оголошено, що єдиною мовою викладання в українських школах має бути українська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...