App Store Google Play

Завершення реєстрації на ЗНО-2018: які предмети обрали абітурієнти Дніпра та області

28.03.2018 19:00
Завершення реєстрації на ЗНО-2018: які предмети обрали абітурієнти Дніпра та області

Минулого тижня для абітурієнтів Дніпра та області відбулися дві важливі події - завершився термін реєстрації заявок на ЗНО-2018 та відбулося перше пробне тестування з української мови та літератури. Про особливості цьогорічної реєстрації та кількість заявок повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів директора Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марини Горбенко-Хвастунової.

Як зазначається, перший пробний тест випускники складали 24 березня. Завдання не викликали суперечок серед учасників ЗНО. Свої результати тестування з української мови та літератури вони дізнаються 30 березня. Вже 31 березня відбудеться друге пробне тестування – абітурієнти випробують свої знання з іноземної мови.

«Прийом заявок завершився, але продовжують надходити матеріали, які були затримані поштою. Наразі кількість абітурієнтів, які зареєструвалися на ЗНО з української мови та літератури сягає 24 тисячі 444 осіб, однак кількість може змінюватися через відмову учасників. Серед учасників 21 тисяч 491 осіб проходитимуть тестування як підсумкову державну атестацію. Йдеться про школярів, студентів технікумів та професійно-технічних училищ», - зазначила Марина Горбенко-Хвастунова.

Прикметно, що у 2018 році кількість заявок на ЗНО з історії України вперше перевищила кількість заявок на тест з математики. Дуже жвавою була реєстрація на складання тесту з іноземних мов.

Так, більше 12,5 тисяч осіб складатимуть історію України, більше 10 тисяч – тест з математики, близько 2 тисяч осіб – тест з фізики та 1,5 – з хімії. Також понад 6 тисяч абітурієнтів пройдуть тестування з біології, приблизно така кількість охочих здавати географію. Крім того, більше 7 тисяч осіб зареєструвалися на ЗНО з іноземної мови.

Нагадаємо, що 5 лютого, у Дніпрі завершилася реєстрація на пробне ЗНО. Учасниками тестування стала рекордна кількість бажаючих – на п’ять тисяч більше ніж за попередні роки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...