App Store Google Play

З початку року мешканці Дніпра та області письмово звернулися до ДФС 120 разів

28.03.2018 17:00
З початку року мешканці Дніпра та області письмово звернулися до ДФС 120 разів

Сьогодні, 28 березня, фахівці ГУ ДФС підбили підсумки звернень жителів Дніпра та області протягом 2017 – початку 2018 року. Про це повідомляє Дніпроград зі слів начальника відділу організації роботи ЦОП та забезпечення доступу до публічної інформації управління обслуговування платників ГУ ДФС області Євгена Судника.

Контролюючі органи області забезпечили можливість реалізації громадянами права на звернення. Так, облапарат ГУ ДФС та всі 14 офісів державних податкових інспекцій області розглядають звернення жителів регіону.

«Протягом 2017 року до фіскальних органів Дніпропетровської області надійшло 582 письмових звернення громадян, що на 89 звернень більше, ніж за відповідний період 2016 року. Серед усієї кількості звернень  570 заяв, 10 скарг та дві пропозиції»,- зазначив Євген Судник.

За повідомленням, упродовж 2018 року було подано 120 письмових звернень мешканців, що на шість звернень перебільшує відповідний період 2017 року. Тож наразі подано 119 заяв та 1 скарга. Як зазначається, єдина скарга стосувалася недоліків у роботі ДФС.

«Протягом 2017 року керівництво ГУ ДФС провело 40 особистих прийомів та отримало п'ять  колективних звернень від громадян. З початку 2018 року на особисті прийоми жителі Дніпропетровщини не зверталися»,- повідомив Євген Судник.

Також з початку 2018 року до органів ДФС області надійшло більше 40 письмових запитів на інформацію, з них шість від юридичних осіб та 35 від фізичних.

Раніше повідомлялося, що ДФС Дніпропетровщини у 2017 році надала адмінпослуг майже 290 тисячам громадян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...