App Store Google Play

З початку року мешканці Дніпра та області письмово звернулися до ДФС 120 разів

28.03.2018 17:00
З початку року мешканці Дніпра та області письмово звернулися до ДФС 120 разів

Сьогодні, 28 березня, фахівці ГУ ДФС підбили підсумки звернень жителів Дніпра та області протягом 2017 – початку 2018 року. Про це повідомляє Дніпроград зі слів начальника відділу організації роботи ЦОП та забезпечення доступу до публічної інформації управління обслуговування платників ГУ ДФС області Євгена Судника.

Контролюючі органи області забезпечили можливість реалізації громадянами права на звернення. Так, облапарат ГУ ДФС та всі 14 офісів державних податкових інспекцій області розглядають звернення жителів регіону.

«Протягом 2017 року до фіскальних органів Дніпропетровської області надійшло 582 письмових звернення громадян, що на 89 звернень більше, ніж за відповідний період 2016 року. Серед усієї кількості звернень  570 заяв, 10 скарг та дві пропозиції»,- зазначив Євген Судник.

За повідомленням, упродовж 2018 року було подано 120 письмових звернень мешканців, що на шість звернень перебільшує відповідний період 2017 року. Тож наразі подано 119 заяв та 1 скарга. Як зазначається, єдина скарга стосувалася недоліків у роботі ДФС.

«Протягом 2017 року керівництво ГУ ДФС провело 40 особистих прийомів та отримало п'ять  колективних звернень від громадян. З початку 2018 року на особисті прийоми жителі Дніпропетровщини не зверталися»,- повідомив Євген Судник.

Також з початку 2018 року до органів ДФС області надійшло більше 40 письмових запитів на інформацію, з них шість від юридичних осіб та 35 від фізичних.

Раніше повідомлялося, що ДФС Дніпропетровщини у 2017 році надала адмінпослуг майже 290 тисячам громадян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...