App Store Google Play

Валентин Резніченко став одним з найрезультативніших «довгожителів» серед очільників Дніпропетровщини

28.03.2018 15:00
Валентин Резніченко став одним з найрезультативніших «довгожителів» серед очільників Дніпропетровщини

За минулі три роки команда очільника ДніпроОДА Валентина Резніченка була зосереджена на удосконаленні менеджменту регіону та розвитку інфраструктури. Про це інформує Дніпроград з посиланням на відео-звіт, який розміщений на сторінці радника губернатора Юрія Голіка у Facebook.

Як зазначається у звіті, три роки тому, 25 березня 2015 року президент України Петро Порошенко призначив губернатором Дніпропетровської області Валентина Резніченка. Таким чином, він очолює облдержадміністрацію 1096 днів.

Так, згідно з підрахунками, триваліше за Резніченка областю керував лише Павло Лазаренко. Однак він перебував на посаді ще до появи інституту губернаторів, тобто 1091 день він був представником президента в регіоні, а губернатором пробув 97 днів - разом 1188.

Микола Швець протримався в кріслі губернатора 1127 днів. Решта 11 губернаторів за всю історію незалежної України займали свої посади від одного до двох років. Юрій Єхануров був головою ОДА всього 5 місяців.

У звітному сюжеті повідомляється, що за минулі три роки команда Резніченка була зосереджена на удосконаленні менеджменту регіону та розвитку інфраструктури. Зокрема, Дніпропетровська ОДА реалізує проекти з енергозбереження та енергоефективності.

Так, у 2017 році на тверде паливо були переведені близько 30 котелень в дитячих садах, а за три роки таких котелень з'явилося в області понад 100. На базі Дніпроводоканалу розпочато будівництво першої в Україні біогазової електростанції, яка працюватиме на мулових опадах каналізації.

Дніпропетровська ОДА є лідером серед інших регіонів з розвитку соціальної інфраструктури: шкіл, дитячих садків, лікарень.

За проектом Марини Порошенко розвивається інклюзивна освіта. В планах області також створення інклюзивних класів у кожному населеному пункті області.

Були відремонтовані 11 медустанов, закуплено понад 50 одиниць медичного обладнання. Також був створений реабілітаційний центр для учасників АТО, ще два будуть відкриті у поточному році.

Дніпропетровська область також лідирує в процесі децентралізації, зокрема, за кількістю створених об'єднаних територіальних громад (56).

За даними рейтингу губернаторів, Резніченко посів друге місце за кількістю виконаних обіцянок і шосте за рівнем відповідальності серед 22 очільників обласних держадміністрацій.

Нагадаємо, народний депутат України Андрій Денисенко зазначив, що голова ДніпроОДА Валентин Резніченко зміг зберегти кращі традиції дніпровської команди у відкритості та патріотизмі, додавши при цьому спокійної технократичності. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...