App Store Google Play

У Дніпрі знову обмежили рух пішоходів через будівництво метро

28.03.2018 14:30
У Дніпрі знову обмежили рух пішоходів через будівництво метро

Сьогодні, 28 березня, у Дніпрі на тротуарі проспекту Яворницького через будівництво метро обмежили рух пішоходів. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда, який став свідком виконання робіт.

На частині тротуару головного проспекту Дніпра неподалік від приміщення міськради - на розі вулиці Воскресенської буде обмежено рух пішоходів. Наразі вже встановили металеве огородження.

На об'єкті працюють робітники підприємства "ДніпроРемонт", яке спеціалізується на будівництві та ремонті водопровідних, каналізаційних та зовнішніх мереж.

Зі слів робітників, звуження тротуару відбуваються через перенесення комунікацій для зведення метро.

Раніше повідомлялося, що по проспекту Дмитра Яворницького – на вулиці Столярова - обмежили рух пішоходів, звузивши тротуарну частину дороги.

Нагадаємо, що ТОВ «Електромережі» отримувало дозвіл  Бориса Філатова на звуження тротуару по проспекту Яворницького для виконання робіт з перевлаштування та прокладання інженерних мереж під час будівництва станцій метро.

Зазначимо, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив міністру фінансів Олександру Данилюку вирішити питання щодо звільнення від сплати ПДВ при будівництві метро у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...