App Store Google Play

У Дніпрі провели семінар для молодих керівників дитячих садків

28.03.2018 16:15
У Дніпрі провели семінар для молодих керівників дитячих садків

28 березня на базі дитячого садка № 404 у Дніпрі провели семінар для новопризначених керівників дошкільних навчальних закладів. Це вже четвертий тренінг у цьому році. Їх проводять, щоб ті, хто лише починає працювати, могли легше розібратися в тонкощах роботи. У 2017 році на посади завідувачів дитсадків прийшло понад 20 нових фахівців. Про це повідомили у прес-службі міськради Дніпра, інформує Дніпроград.

«За віком це не завжди молодь, але стаж вони мають невеликий. У них виникає багато питань, адже система освіти реформується, з'являються нові вимоги. Це спонукало управління освіти запровадити своєрідну школу новопризначеного керівника закладу дошкільної освіти», – розповіла начальник відділу кадрового та організаційно-документального забезпечення управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради Олена Шовкова.

Тема останнього семінару – кадрова робота. У мерії кажуть, що це питання важливе, адже від того, наскільки міцний колектив, залежить якість освітніх послуг, що надаються у закладі. Дитсадок № 404 для проведення навчання обрали не випадково, адже у його керівниці – 46-річний стаж, і вона має чим поділитися з початківцями.

«Кадрова робота – це один із аспектів управлінської діяльності керівника дитсадка. Під час ведення кадрової документації виникає багато питань щодо правильності її оформлення. Кадрова документація – це інформація про особовий склад працівників, накази щодо звільнення, прийняття на роботу, переведення на іншу посаду, відпусток, довантаження та суміщення. Та головне – це правильне ведення трудових книжок. Я показала початківцям зразки документації, пояснила послідовність заповнення», – зазначила завідувачка дошкільного навчального закладу № 404 Тетяна Фокіна.

На семінарі також виступили психологи. З початку року новопризначених керівників уже ознайомили з організацією освітнього процесу, роботою з батьками, веденням документації. Наступний семінар планують присвятити темі харчування у дитячих садках. Також Олена Шовкова зазначила, що зустрічі влаштовуватимуть з урахуванням потреб завідувачів-початківців.

«Дуже корисні семінари, на них ми беремо багато інформації для себе. Нас навчають, діляться досвідом. І нам легше працювати. Це дуже велика допомога для нас», – сказала завідувачка дитсадка № 217 Тамара Шарапова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...