App Store Google Play

У Дніпрі провели семінар для молодих керівників дитячих садків

28.03.2018 16:15
У Дніпрі провели семінар для молодих керівників дитячих садків

28 березня на базі дитячого садка № 404 у Дніпрі провели семінар для новопризначених керівників дошкільних навчальних закладів. Це вже четвертий тренінг у цьому році. Їх проводять, щоб ті, хто лише починає працювати, могли легше розібратися в тонкощах роботи. У 2017 році на посади завідувачів дитсадків прийшло понад 20 нових фахівців. Про це повідомили у прес-службі міськради Дніпра, інформує Дніпроград.

«За віком це не завжди молодь, але стаж вони мають невеликий. У них виникає багато питань, адже система освіти реформується, з'являються нові вимоги. Це спонукало управління освіти запровадити своєрідну школу новопризначеного керівника закладу дошкільної освіти», – розповіла начальник відділу кадрового та організаційно-документального забезпечення управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради Олена Шовкова.

Тема останнього семінару – кадрова робота. У мерії кажуть, що це питання важливе, адже від того, наскільки міцний колектив, залежить якість освітніх послуг, що надаються у закладі. Дитсадок № 404 для проведення навчання обрали не випадково, адже у його керівниці – 46-річний стаж, і вона має чим поділитися з початківцями.

«Кадрова робота – це один із аспектів управлінської діяльності керівника дитсадка. Під час ведення кадрової документації виникає багато питань щодо правильності її оформлення. Кадрова документація – це інформація про особовий склад працівників, накази щодо звільнення, прийняття на роботу, переведення на іншу посаду, відпусток, довантаження та суміщення. Та головне – це правильне ведення трудових книжок. Я показала початківцям зразки документації, пояснила послідовність заповнення», – зазначила завідувачка дошкільного навчального закладу № 404 Тетяна Фокіна.

На семінарі також виступили психологи. З початку року новопризначених керівників уже ознайомили з організацією освітнього процесу, роботою з батьками, веденням документації. Наступний семінар планують присвятити темі харчування у дитячих садках. Також Олена Шовкова зазначила, що зустрічі влаштовуватимуть з урахуванням потреб завідувачів-початківців.

«Дуже корисні семінари, на них ми беремо багато інформації для себе. Нас навчають, діляться досвідом. І нам легше працювати. Це дуже велика допомога для нас», – сказала завідувачка дитсадка № 217 Тамара Шарапова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...