App Store Google Play

Спеціалісти Дніпра та Львова домовились про продовження міжкультурної взаємодії

28.03.2018 19:30
Спеціалісти Дніпра та Львова домовились про продовження міжкультурної взаємодії

Наукові представники Українського католицького університету та спеціалісти Інституту історії Дніпра домовились продовжувати взаємодію у сферах культурології та історичного спадку. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку АРД у Facebook.

Як зазначається, в приміщенні «Агентства розвитку Дніпра» відбулася зустріч з представниками Українського католицького університету – доктором наук, дослідником юдео-християнського діалогу Ярославом Кітом та керівником проектів і програм Інституту релігії та суспільства УКУ Ігорем Медвідем.

«Український Католицький Університет – це єдиний Католицький Університет від Польщі до Японії, який виховує провідників суспільства та компетентну молодь», - йдеться у дописі.

За повідомленням, гості зі Львова розповіли про свій досвід організації літніх шкіл, семінарів та тренінгів. У свою чергу, для них цікавими стали напрацювання Інституту історії Дніпра в галузі публічної історії.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу взаємодію, зокрема участь фахівців Інституту історії Дніпра в семінарі.

Раніше повідомлялося, що під час засідання Дніпровського історичного клубу науковці та студенти обговорили духовний та життєвий шлях митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Зустріч відбулася за участі гостей з Українського католицького університету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...