App Store Google Play

СічеславськаТАК: дніпровська ГО “Інститут реформ та інновацій” долучаться до перейменування області

28.03.2018 11:20
СічеславськаТАК: дніпровська ГО “Інститут реформ та інновацій” долучаться до перейменування області

Дніпровська ГО “Інститут реформ та інновацій” долучається до громадської ініціативи та до підписання петиції про перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт організації.

"У січні цього року розпочалась громадська акція #СічеславськаТАК на підтримку перейменування Дніпропетровської області, що носить назву радянського діяча Григорія Петровського на Січеславську область. ГО "Інститут реформ та інновацій" теж долучається до громадської акції", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, свідомі громадські організації не можуть залишатися осторонь. Так, у 2017 році низка громадських організацій Дніпропетровщини вже зверталася до голови Верховної Ради з проханням перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську.

Загалом у зверненні підписалися представники 29 організацій, що налічує більше трьох тисяч осіб. Звернення розглядалося на комітеті з питань правової політики та правосуддя 12 жовтня 2017 року.

Нагадаємо, що раніше з ідеєю перейменування області виступив народний депутат Андрій Денисенко, який певен, що це завдання є цілком вирішуваним у діючому складі Парламенту і на цьому етапі розвитку нації і держави.

Він також звернуся до дніпрян через соцмережі з закликом підтримати петицію до Президента. Зазначимо, Денисенко підготував проект змін до Конституції щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. 

Раніше повідомлялося, що ще один народний депутат – Юрій Береза - підтримав петицію щодо закріплення Січеславської області в Конституції.

Також петицію щодо закріплення назви Січеславської області в Конституції України підтримав народний депутат України та командир Української Добровольчої Армії Дмитро Ярош .

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...