App Store Google Play

Рятувальники відкачують воду з підтоплених територій у Дніпрі

28.03.2018 11:00
Рятувальники відкачують воду з підтоплених територій у Дніпрі

У Дніпропетровській області у зв’язку з весняним потеплінням, а також істотних опадів, виникла загроза підтоплень будівель. Рятувальники з використанням штатного пожежно-технічного обладнання залучаються до відкачування ґрунтової води і талого снігу з окремих ділянок території. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДСНС Дніпропетровської області.

Відтак у місті Дніпро, в Амур-Нижньодніпровському та Новокодацькому районах надається допомога по відкачці води.

З 25 березня в Амур-Нижньодніпровському районі, на вулиці Бердянська, надається допомога населенню по відкачці ґрунтових вод з подвір’я приватного будинку. Відкачано близько 2000 кубічних метрів ґрунтових вод. 

По вулиці Халтуріна за допомогою мотопомпи 720 кубічних метрів води в подвір’ї та в літній кухні на загальній площі 80 квадратних метрів.

По вулиці Гагринська, підтоплені будинок, літня кухня та подвір’я приватного сектору на загальній площі 236 квадратних метрів. За допомогою мотопомпи відкачано близько 2000 кубічних метрів.

На вулиці Семипалатинській, підтоплені будинки та подвір’я приватного сектору на загальній площі 281 квадратних метрів. За допомогою пожежно-рятувальних машин відкачано близько 2000 кубічних метрів води.

В Новокодацькому районі на вулиці Весняна, підтоплені підвал будинку, літня кухня, та подвір’я приватного сектору на загальній площі 47 квадратних метрів. За допомогою мотопомпи відкачано близько 190 метрів кубічних води.

Нагадаємо, водозниження і зсуви є одними із глобальних проблем нашого міста. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...