App Store Google Play

На Дніпропетровщині виховують молодих дипломатів

28.03.2018 11:40
На Дніпропетровщині виховують молодих дипломатів

У Молодіжному центрі Дніпропетровщини пройшов перший масштабний тренінг проекту «Лабораторія молодіжної дипломатії». У навчанні взяли участь близько тридцяти молодих активістів з різних міст. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу обласної ради Дніпропетровщини.

Основна ідея проекту полягає в розвитку дипломатичних навичок серед молоді, залученні їх до активних дій та наданні інструментів, завдяки яким можна ефективно взаємодіяти з іноземними партнерами та безкоштовно отримувати освіту в кращих європейських навчальних закладах.

Дніпропетровська обласна рада цілком підтримує ініціативи Молодіжного центру і основну мету цього проекту - виховання нового покоління молодих дипломатів, які зможуть професійно представляти Україну на міжнародній арені.

Протягом першої сесії учасники тренінгу розглянули сучасні політичні ідеології, дізналися, як працюють європейські молодіжні організації, як з ними співпрацювати та відстоювати власні інтереси завдяки молодіжній політиці. В ході практичного воркшопу учасники також змогли розробити пропозиції для Європейської Народної Партії.

«Дипломатія – це мистецтво мудрості. Це інструмент, який дозволяє комфортно співіснувати країнам світу. Проте цій науці треба навчати з «пелюшок»! В нашій країні багато небайдужої молоді, яка прагне змінювати світ, їм лише потрібні знання, що дозволять використовувати цей інструмент – дипломатію. Я впевнений, що навчання молоді основам дипломатії – це наш внесок у майбутню грамотну зовнішню політику України», - зазначив Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Наступним кроком КП «Молодіжний центр» стане відкриття у квітні Школи молодого політика. Деталі будуть доступні згодом на сайті обласної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...