App Store Google Play

Бідні та беззахисні: у проблемах дніпровських перевізників винні усі, окрім них

28.03.2018 16:45
Бідні та беззахисні: у проблемах дніпровських перевізників винні усі, окрім них

Сьогодні, 28 березня, голова профспілки автомобілістів та автоперевізників Дніпра Михайло Тонконогий взяв участь у прес-конференції, під час якої вкотре заявив, що у проблемах транспортної інфраструктури винні всі, окрім самих АТП, повідомляє Дніпроград.

Як відомо, протягом останнього часу Дніпро сколихнув ряд скандалів навколо автоперевізників міста. Спочатку після декількох місяців суперечок з представниками АТП міська рада погодилася підняти вартість проїзду у громадському транспорті до 7 грн. Це викликало обурення серед населення, адже більшість мешканців Дніпра не бачать через що перевізники мають отримувати додатковий прибуток. Відсутність графіку руху, критичний технічний стан рухомого складу, перевантаження, грубість водіїв, порушення ПДР — все це реалії нинішніх маршруток у нашому місті і не дивно, що зміна тарифу викликає невдоволення. Тому разом із цим у Дніпровській міськраді надали повноваження спеціальній інспекції проводити перевірки маршруток та штрафувати недобросовісних перевізників з порушення правил та умов перевезення пасажирів. Але перевізники вважають, що цей цілком законний і необхідний процес тільки шкодить траспортній системі і зокрема пасажирам.

За словами Михайла Тонконогого, всі негаразди з транспортом, які відбулися нещодавно, були викликані саме “рейдами” міської інспекції, яку очолює Руслан Мороз. Голова профспілки називає ці перевірки “показухою”, яка заважає роботі маршруток. Окрім цього, представник перевізників запевняє, що їхні водії стали “заручниками” застарілої транспортної системи і просто вимушені, на свій страх і ризик, забивати свої автомобілі під зав’язку пасажирами, порушуючи при цьому всі норми законодавства та моралі. Також Тонконогий звинувачує міську владу у бездіяльності та вимагає проведення транспортної реформи, лобіювання пільг для придбання нових автобусів для АТП, підвищення рівня фінансового забезпечення для водіїв тощо. Запустити додаткові авто, з його словами, теж неможливо, бо більшість водіїв поїхали на заробітки за кордон.

“Наразі усі перевезення і пасажиропотік розраховано згідно із показниками транспортної системи, яка не реформувалася протягом 15 років. Щоб покращити систему, треба щоб цей процес ініціювала міська влада.”, - зазначив Михайло Тонконогий.

Чому перевізники зі свого боку не роблять нічого для покращення якості своїх послуг та збереження свого кадрового складу — голова їхньої профспілки так і не розповів.

У свою чергу, голова громадської організації “Безпека транспортних систем” Тимур Швець підкреслив, що перевірки маршруток проводяться лише для того, щоб перевізники виконували усі обов’язки, які вони підписалися виконувати.

“Перш за все перевізники мають слідкувати за тим, щоб їхні автобуси перебували у належному санітарному та технічному стані і тому якщо подивитися на цю перевірку, яка була ініційована міським головою, вона направлена саме на оцінку якості. Перевізники просили підняти вартість проїзду, але якщо брати точку зору пасажиру, то звичайно що він цим невдоволений, бо не відчуває жодних змін у якості перевезень”, - розповів Швець.

Нагадаємо, що у Дніпрі додатково обговорять петицію щодо підвищення вартості проїзду, але очікувати зниження тарифу не варто.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...