App Store Google Play

У Дніпрі відбулася виставка-нагородження переможців конкурсу енергоефективних проектів

27.03.2018 13:40
У Дніпрі відбулася виставка-нагородження переможців конкурсу енергоефективних проектів

Сьогодні, 27 березня, у Дніпрі відбулася виставка-нагородження переможців конкурсу енергоефективних проектів, новацій та рішень в сфері зеленої економіки «Зелений імпульс». Про це повідомляє кореспондент Днірограда з місця проведення - ресторанного комплексу «Хутір».

В конкурсі енергоефективних ініціатив «Зелений імпульс. GreenChamberAward» взяли участь підприємці та науковці Дніпра та області.

Мета конкурсу – просування впроваджених ефективних технологій, рішень, послуг в сфері зеленої економіки. Йдеться про еко-продукцію, технології, що дозволяють скоротити ресурсоспоживання та негативний вплив на навколишнє середовище.

«Дніпропетровський регіон GIZ обрав пілотним для впровадження енергоефективних проектів. Програму доповнили організації, аграрії, бізнесмени та регіональна влада. Безпосередньо в ОТГ проект отримав великий попит та обґрунтовану доцільність. Відомо, що одним з пріоритетів облради Дніпропетровщини є зелена енергетика. Важливо, щоб сфера енергозбереження була популярною серед бізнесменів», - розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

Для прикладу, під час виставки були продемонстровані біопозитивні будинки з солом’яних і опереткових панелей, опалювальні плінтуси, еко-фундамент «під ключ» за 48 годин, рішення для гідроізоляції покрівлі.

За повідомленням організаторів, в порівнянні з попереднім роком конкурсний комітет отримав на 13 заявок більше. Так, з 39 заявок обрали 8 переможців.

Конкурс відбувся за підтримки облради, Дніпропетровської Торгово-промислової палати та Уряду Німеччини у рамках Програми сприяння зеленій модернізації української економіки Німецького товариства GIZ.

«Торгово-промислова палата підходить до впровадження енергозберігаючої енергетики ефективно. Зелена економіка має важливе значення, особливо  для малого приватного бізнесу. Документи, відповідні вимогам законодавства України та Європейського союзу будемо реалізовувати на практиці  - це буде найкращим результатом», - зазначив віце-президент торгово-промислової палати Ростислав Коробка.

Раніше повідомлялося, аби стимулювати підприємства переходити на енергоефективні технології Дніпропетровська облрада, торгово-промислова палата Дніпропетровщини за підтримки Уряду Німеччини провели конкурс ресурсоефективних ініціатив підприємств та науковців Дніпропетровщини «Зелений імпульс. Green Chamber Award».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...