App Store Google Play

Мешканці Дніпра вже отримують більш якісну питну воду

27.03.2018 16:40
Мешканці Дніпра вже отримують більш якісну питну воду

Сьогодні, 27 березня, під час прес-конференції на Ломівській насосно-фільтрувальній станції заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко зазначив, що завдяки зміні системи очищення мешканці міста отримують більш чисту і здорову питну воду, повідомляє Дніпроград.

Зокрема, це стало можливим завдяки використанню нового очисного реагенту - амополу. Це неорганічна речовина у вигляді прозорих кристалів, що не мають запаху. Він безпечніше і дешевше, ніж аміачна вода. Окрім цього, застосування амополу зменшує вміст хлороформу у питний воді майже у 20 разів.

"Завдяки цій речовині ми можемо значно зменшити вміст хлору у воді. Але повністю відмовитися від нього ми не можемо через вимоги законодавства. Наразі мешканці Дніпра, яких обслуговує Ломівська станція, отримують значно якіснішу воду, ніж  раніше", - повідомив Михайло Лисенко.

Заступник міського голови особисто скуштував воду зі станції та позитивно оцінив її якість. Перевірка питної води відбувається на насосно-фільтрувальній станції кожної години.

" Ми перевіряємо воду кожну годину одразу за декількома показниками. Це вміст хлору, мутність, чистота тощо. Загалом, після початку використання нового реагенту якість питної води за всіма показниками підвищилася на 20%", - розповіла завідувач лабораторії Ломівської станції Олена Шавкова.

Реагент виробляють у Запорізькій області і транспортують у Дніпро. Наразі кількість амополу на станції забезпечено на дев'ять місяців. Вартість такого реагенту складає приблизно 9 тисяч гривень за тонну.

Нагадаємо, напередодні в Дніпропетровській обласній раді пройшла перша коференція, присвячена питанням водопостачання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...