App Store Google Play

Мешканці Дніпра вже отримують більш якісну питну воду

27.03.2018 16:40
Мешканці Дніпра вже отримують більш якісну питну воду

Сьогодні, 27 березня, під час прес-конференції на Ломівській насосно-фільтрувальній станції заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко зазначив, що завдяки зміні системи очищення мешканці міста отримують більш чисту і здорову питну воду, повідомляє Дніпроград.

Зокрема, це стало можливим завдяки використанню нового очисного реагенту - амополу. Це неорганічна речовина у вигляді прозорих кристалів, що не мають запаху. Він безпечніше і дешевше, ніж аміачна вода. Окрім цього, застосування амополу зменшує вміст хлороформу у питний воді майже у 20 разів.

"Завдяки цій речовині ми можемо значно зменшити вміст хлору у воді. Але повністю відмовитися від нього ми не можемо через вимоги законодавства. Наразі мешканці Дніпра, яких обслуговує Ломівська станція, отримують значно якіснішу воду, ніж  раніше", - повідомив Михайло Лисенко.

Заступник міського голови особисто скуштував воду зі станції та позитивно оцінив її якість. Перевірка питної води відбувається на насосно-фільтрувальній станції кожної години.

" Ми перевіряємо воду кожну годину одразу за декількома показниками. Це вміст хлору, мутність, чистота тощо. Загалом, після початку використання нового реагенту якість питної води за всіма показниками підвищилася на 20%", - розповіла завідувач лабораторії Ломівської станції Олена Шавкова.

Реагент виробляють у Запорізькій області і транспортують у Дніпро. Наразі кількість амополу на станції забезпечено на дев'ять місяців. Вартість такого реагенту складає приблизно 9 тисяч гривень за тонну.

Нагадаємо, напередодні в Дніпропетровській обласній раді пройшла перша коференція, присвячена питанням водопостачання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...