App Store Google Play

Меморандум з держбанками: у Дніпрі запроваджують програму кредитування домовласників

27.03.2018 17:40
Меморандум з держбанками: у Дніпрі запроваджують програму кредитування домовласників

Сьогодні, 27 березня, міський голова Дніпра Борис Філатов підписав рамковий меморандум із чотирма державними банками. Йдеться про Укргазбанк, ПриватБанк, Ощадбанк і Укрексімбанк. Угода має запровадити дві нові муніципальні програми, що передбачають часткову компенсацію кредитних коштів для домовласників і малого бізнесу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт міськради.

«Місто зацікавлене у створенні робочих місць, сплаті податків на доходи фізичних осіб, а також у політичній та соціальній стабільності. Люди, які хочуть започаткувати бізнес, але з якоїсь причини не можуть взяти кредит у банку або не спроможні сплачувати відсотки за ним, зацікавлені в тому, щоб ці відсотки якимось чином погашалися», – сказав Борис Філатов.

Програми почнуть працювати за кілька місяців. До цього їх мають ухвалити на найближчих сесіях міськради. Наразі фінансові умови програм перебувають на стадії розробки та обговорення з банками і депутатами міськради.

Домовленості дозволять запрацювати програмі надання кредитів домоволодінням, ОСББ та ЖБК для впровадження енергоефективних заходів. Зокрема для встановлення енергоощадного обладнання та зменшення витрат на комунальні послуги, а зекономлені кошти спрямовуватимуть на власні потреби.

Ще одна програма передбачає кредитування малого підприємництва. Це має стати поштовхом для розвитку бізнесу та створення нових робочих місць.

На пілотний запуск обох програм із міського бюджету планують виділити орієнтовно 10 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що на підтримку жителів Дніпропетровщини, які піклуються про енергоефективність своєї домівки, в обласному бюджеті передбачено 1 мільйон гривень. Взяли кредит на утеплення будинку чи заміну вікон – отримайте компенсацію. 40% позики відшкодовує держава, кредитні відсотки – обласний бюджет. Такі вигоди – для мешканців ОСББ області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...