App Store Google Play

Дніпропетровщина представлена на Сесії Конгресу Ради Європи

27.03.2018 12:40
Дніпропетровщина представлена на  Сесії Конгресу Ради Європи

Голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов розпочав роботу у складі делегації від України на 34 Сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи у Страсбурзі. Одним із завдань Конгресу є практична допомога новим демократичним державам. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу облради.

Як зазначається, Конгрес Місцевих і Регіональних Влад Європи є консультативним органом Ради Європи, який представляє місцеві і регіональні органи самоврядування.

«Програма «Місцева демократія» пропонує широке сприяння технічного та законодавчого плану в різних галузях з метою надання допомоги країнам Центральної та Східної Європи у реор-ганізації органів місцевого і регіонального самоврядування. Що є актуальним для України в період втілення реформи децентралізації», - підкреслив Гліб Пригунов.

Протягом робочого тижня представники європейських місцевих рад обговорять низку актуальних проблем для Європи. Серед них: питання адаптації біженців та внутрішньо-переміщених осіб, мери під тиском, регіональна самобутність та єдність нації і держави, просування прав людини на місцевому та регіональному рівнях, а також відмова Росії сплачувати внески до бюджету Парламентської асамблеї Ради Європи.

«Жодні фінанси країни, яка порушує демократичні цінності не повинні стояти на одній шальці терезів з демократичними цінностями та гідністю», - додав Пригунов.

Раніше повідомлялося, що голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов взяв участь в роботі Моніторингового комітету Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, куди завітали представники 31 держави. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...