App Store Google Play

Для лікування до Дніпра прибули ще 13 дітей з Донбасу, які мають складні діагнози

27.03.2018 09:00
Для лікування до Дніпра прибули ще 13 дітей з Донбасу, які мають складні діагнози

Вчора до Дніпра на лікування привезли 13 дітей з прифронтових територій, так званої «сірої зони». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської облради.

Як зазначається, усі діти мають надскладні діагнози: ДЦП, порок серця, кардіоміопатію, тетропарез та інші недуги. Через військові дії на Сході, діти не можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу за місцем проживання.

В рамках проекту «Допомога йде», який запроваджений і втілюється Дніпропетровською обласною радою за допомогою командування Об’єднаних сил, маленькі пацієнти будуть лікуватися в Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні.

Загалом, цей медзаклад за час війни прийняв 1200 дітей з прифронтових територій. Більше трьохсот з них прийнято за час існування проекту, який було започатковано в 2017 році. 

«Головне завдання наших лікарів зараз обстежити і встановити точні діагнози. Після цього, ми призначаємо лікування, кому треба проводимо хірургічні втручання. Фінансова підтримка обласної ради дозволяє забезпечити малих пацієнтів з прифронтових територій необхідними медикаментами та матеріалами», - розповів головний лікар Олександр Хитрик.

Олена Тур приїхала на лікування із Маріуполя зі своїм одинадцятирічним сином. У дитини погано функціонує рука і нога. Зараз йому проводитимуть вкрай необхідне відновлювальне лікування. Мати хлопчика вдячна лікарям з Дніпра.

«У нас немає сумніву, що війна закінчиться і ми повернемо усі території. Але є такі ситуації, коли ми не можемо чекати і втрачати час. Це стосується наших дітей, яких ми привозимо на лікування до Дніпра. Не повинно бути різниці між областями. Україна єдина і ми будем усім допомагати», - зазначив голова облради Гліб Пригунов.

Раніше повідомлялося, у міській клінічній лікарні №6 Дніпра в рамках проекту «Допомога йде», почали проводити заміну тазостегнових суглобів мешканцям «сірої зони» на Донбасі.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...