App Store Google Play

Агрегатний завод видного регіонала у відкриту труїть дніпрян

27.03.2018 10:20
Агрегатний завод видного регіонала у відкриту труїть дніпрян

Уночі 25 березня жителька Дніпра написала тривожне повідомлення на своїй сторінці у Facebook, що через Агрегатний завод, який, зокрема, належить сподвижнику Олександра Вілкула Євгену Морозенку, за вікнами жилих домівок стоїть неймовірний сморід та запах паленої резини. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Наше Місто.

За словами заявниці Марії Геращенко, жахливий запах гуми і їдкий дим турбують жителів вулиць Меренкова і Щепкіна вже два місяці. Джерело запаху і диму - котельня дніпровського агрегатного заводу. Неприємний запах відчувається до трамвайних колій і на вул. Орловській. Також вона зауважила, що цей запах чутно тільки вночі, а вранці можна помітити чорний сніг.

«У будинку перебувати неможливо, ми зібрали речі і їдемо на деякий час до родичів у інший район міста. Перед від’їздом ми викликали патрульних, вони підказали, що у нашій ситуації може допомогти колективна скарга. Писати потрібно у відділок,  але нас попередили, що заяву можуть не прийняти», - розповіла Марія Геращенко.

У Департаменті екологічної політики дніпровської міськради начальник сектора промислової екології Вадим Домбровський зауважив, що запах є ознакою того, що щось викидається в атмосферне повітря.

«Є дві структури, які мають право контролювати подібні викиди - «Держспоживстандарт» і Екологічна інспекція області. У них є лабораторія, законодавча можливість», - зауважив він.

Жителі зазначених вулиць можуть написати звернення до екологічної інспекції. Інспекція, виходячи з вимог закону, отримає узгодження у державній регуляторній службі і проведе позапланову перевірку цього об'єкта. З огляду на всі пересилання і реєстрації документа, процедура займе трохи менше місяця: орган контролю протягом п'яти днів повинен звернутися в державну регуляторну службу, щоб отримати або не одержати узгодження. Протягом 10 днів повинна пройти перевірка підприємства.

Якщо регуляторна служба не дасть добро - треба стукати далі - в «Держспоживстандарт».

Нагадаємо, що у Дніпрі презентували унікальну систему комплексного моніторингу атмосферного повітря.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...