App Store Google Play

Заступник міського голови Дніпра рятує тварин від жорстокої бабусі

26.03.2018 16:40
Заступник міського голови Дніпра рятує тварин від жорстокої бабусі

На одній із пабліків у соцмережі Facebook зоозахисники забили на сполох - у Дніпрі літня жінка, яка мешкає на житловому масиві Червоний Камінь, систематично жорстого знущається над тваринами та катує їх до смерті. На це повідомлення відреагував заступник міського голови Михайло Лисенко та вжив негайні заходи аби врятувати замучених чотирилапих, передає Дніпроград.

Містянка Ольга Уманчук у соцмережі розповіла, що на Червоному Камні живе літня жінка, яка протягом багатьох років знущається над котами та собаками - морить їх голодом та б'є аж до смерті.  

"Бабка не просто вбиває, вона мучить тварину, поки та не помре. Стара бабця, але сильна. Три роки тому ледве забрали у неї собаку, тримає в коморі. На другий день чотирилапий помер. Було чотирилапе цуценя, тримала в тумбочці, неймовірними зусиллями протягом трьох місцяів вдалося забрати одного, останні за цей час померли. Двері поліції не відкриває. Писали заяву і в прокуратуру, зібрали 100 підписів у сусідів. Управи не знайшли.", - розповіла Уманчук.

В свою чергу, Михайло Лисенко звернув увагу на повідомлення містянки, з’ясував, де конкретно проживає жінка та пообіцяв розібратися. Вже сьогодні, 26 березня, він повідомив що йому вдалося потрапити у квартиру до бабусі.

"Довелося вибити двері, адже жінка не відкривала на стук. У середину приміщення було помічено велику кількість ошийників та поводків. Окрім того, на стіні у жінки висіла рукавиця з живим їжаком. Забрав, тварина жива", - розповів Михайло Лисенко.

Ймовірно, що бабця є психічно хворою, але за законом вона повинна погодитися на лікування самостійно. Раніше з нею намагалися розібратися за допомогою поліції та прокуратури, проте нічого не допомогло. Чиновник пообіцяв зайнятися цим питанням.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині чоловік стріляв по тваринам з пневматичної рушниці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...