App Store Google Play

За три роки на Дніпропетровщині втілили понад 600 інфраструктурних проектів

26.03.2018 16:00
За три роки на Дніпропетровщині втілили понад 600 інфраструктурних проектів

З 2015 року на Дніпропетровщині здали в експлуатацію понад 600 інфраструктурних об’єктів. Це дороги, водоводи, школи, лікарні, дитячі садочки, котельні на альтернативному паливі. Про досягнення за останні три роки – у звіті ДніпроОДА. 

«Робимо акцент на проектному менеджменті та розвитку соціальної інфраструктури. З 2015-го щороку нарощуємо темпи розбудови області. Цифри говорять самі за себе: бюджет розвитку Дніпропетровщини за три роки збільшився  у 6 разів – до 9,3 млрд грн. В регіоні втілили понад 600 проектів, на які мешканці чекали десятиліттями. Все це – найкраща ілюстрація результатів реформи децентралізації, яку запровадив Президент України Петро Порошенко», - зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

За три роки на Дніпропетровщині відремонтували майже 500 комунальних доріг, які до цього не оновлювали кілька десятиліть. Вперше за роки незалежності України капітально ремонтували й траси – на криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках.

З 2015 року в області оновили майже 70 шкіл. Серед наймасштабніших проектів – перша за 87 років реконструкція Петриківської школи. Тепер це – навчальний заклад нового покоління – із сучасним інтер’єром, меблями та обладнанням.

Особлива увага – інклюзивній освіті. Для розвитку особливих дітей в області відкрили 18 ресурсних кімнат та 51 медіатеку. У Солонянській школі працює перший в Україні інклюзивно-ресурсний центр.

На Дніпропетровщині звели та відремонтували 48 дитячих садочків. У Слобожанському та Дніпрі відкрили дитсадки, збудовані «з нуля». Загалом за три роки створили понад 4,3 тисячі місць для дошкільнят.

За 2015-2017-й в області відремонтували понад 20 лікарень. Зокрема, педіатричний корпус Центру матері та дитини ім. проф. Руднєва у Дніпрі. Тепер там - перший в Україні реабілітаційний центр новонароджених, яскравий інтер’єр та нове обладнання. Загалом для лікарень регіону  придбали понад 200 одиниць сучасного устаткування - ангіографів, томографів, апаратів штучної вентиляції легенів.

У Покровському, Васильківському та Юр’ївському районах звели три будинки під соціальне житло. Нові квартири – для родин медиків, вчителів, соціальних працівників та військових.

За три роки створили понад 600 спортивних об’єктів. У 2017-му відкрили стадіон «Олімпійські резерви» - з сектором легкої атлетики, полями для баскетболу та міні-футболу.

З 2015 року на Дніпропетровщині збудували та реконструювали 52 водоводи. З питною водою – понад 320 тис людей.

Розвивали й альтернативну енергетику – збудували та реконструювали майже 100 котелень. Тепер три найпотужніші твердопаливні котельні України працюють у лікарнях Дніпропетровщини. Марганець та Покров повністю відмовилися від газового теплопостачання, а в Нікополі та Підгородному коштом інвестора звели сонячні електростанції. За три роки споживання газу в області знизилося на 13%.

Вперше за роки незалежності України взялися за покращення екологічної ситуації в області. Втілили майже 60 проектів – це розчищення балок та річок, захист помешкань людей від підтоплень, зариблення.

У 2018 році на розвиток Дніпропетровщини планують витратити ще більше коштів – 12,4 млрд грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....