App Store Google Play

У Кам’янському пройшов кастинг обласного дитячого конкурсу талантів «Z_ефір»

26.03.2018 17:00
У Кам’янському пройшов кастинг обласного дитячого конкурсу талантів «Z_ефір»

Кам’янське перехопило естафету від Покрова. У місті пройшов другий кастинг обласного конкурсу талантів «Z_ефір». Понад 300 дітей показали 43 номери. З них – понад 10 обрали для участі в другому турі. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Втілюємо на Дніпропетровщині програми для молоді. Це і виховання лідерів, і підтримка молодих вчених, і патріотичні екскурсії. Нині організували новий конкурс для обдарованих дітей і підлітків – «Z_ефір». До нього приєднаються майже 20 тисяч хлопців та дівчат. Перший кастинг вже пройшов у Покрові, другий – у Кам’янському.», - зазначив Валентин Резніченко.

У Кам’янському театральну, акробатичну, танцювальну та музичну майстерність показували зі сцени учасники від 5 до 16 років.

Акордеоністу Матвію Ковалю – 8 років. Музикою займається лише 7 місяців, а вже підкорює велику сцену.

«Хочу пройти далі. Можливо, саме я гратиму з українськими зірками на гала-концерті. Мені б цього дуже хотілося», - розповів акордеоніст, конкурсант Матвій Коваль.

Марія Демиденко вразила журі авторською композицією. Вона виступала як інструменталіст, але не тільки грала на роялі, а й співала власну пісню.

«Пісні пишу з самого малечку. Це в мене від батьків. Тато пише музику, мама – вірші, а я – поєднала в собі їхні вміння»,- розповіла авторка-виконавиця пісні, конкурсантка Марія Демиденко.

Журі від учасників – у захваті.

«Такі проекти, як «Z_ефір», дуже потрібні. На Дніпропетровщині безліч талановитих дітей. Не всі можуть поїхати до столиці аби заявити про свій талант. Багато хто не має можливості навіть до Дніпра на конкурси дістатися. Тож коли «Z_ефір» приїжджає до дітей – це чудово, це дає можливість кожній «зірочці» себе показати», - зазначив член журі, PR-директор 34 телеканалу Олександр Сапожніков.

Понад 10 номерів журі відібрало для другого туру конкурсу. Серед переможців – 11-річна повітряна гімнастка Софія Чайка. Ані судді, ані глядачі не могли відвести очей від польоту тендітної дівчинки під стелею.

«Літаю» чотири роки – мама переживає й досі. Вона була проти мого небезпечного захоплення, тим більше, що в роботі з полотнами страховку не використовують, та я її вмовила. Під час трюків зосереджена лише на їх виконанні. Від уваги залежить моя безпека й життя», - розповіла переможниця відбіркового туру Софія Чайка. 

Загалом кастинги «Z_ефіру» пройдуть в 10 містах області. З Кам’янського конкурс вирушить до Павлограда. Переможці кастингів візьмуть участь у другому турі, який відбудеться у ДніпрОДА у травні. Кращі з кращих покажуть свої таланти на гала-концерті 1 червня.

Нагадаємо, що офіційний запуск обласного творчого фестивалю для дітей та юнацтва під назвою «Z_ефір» стартував шостого лютого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...