App Store Google Play

У Дніпрі відкрилася виставка ескізів та фотознімків театральних художників міста

26.03.2018 20:30
У Дніпрі відкрилася виставка ескізів та фотознімків театральних художників міста

Сьогодні, 26 березня, у Дніпрі відкрилася виставка фото- та художніх робіт театральних художників міста. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - Будинку мистецтв.

Для відвідувачів Будинку мистецтв відкрилася виставка циклу робіт фотохудожників, сценографів та художників по костюмах, які працюють над створенням майстерних театральних вистав у Дніпрі та інших містах України. Саме вони візуалізують задуми постановників вистав або відображають найяскравіші миті.

Так, за повідомленням організаторів, один з сегментів включає фото лауреатів фестивалю моно і камерних вистав «Віват актор!» різних років. На знімках зафіксовані сценічні образи народної артисти України Лідії Кушкової, Едуарда Срібницького, а також багатьох заслужених артистів. 

Крім того, на виставці представлені роботи  головного художника Дніпровського молодіжного театру «Віримо» Марії Ткаченко. Вона була дизайнером в якості художника-сценографа та художника по костюмах для близько 30-ти вистав у Дніпрі, Києві, Запорожжі та Кам’янському. Марія Ткаченко неодноразово ставала лауреатом регіонального конкурсу «Січеславна» за краще художнє оформлення вистав. На міжнародному фестивалі «Добрий театр» вона отримала нагороду за краще художнє оформлення вистави  Іскандера «Кролики та удави» та вистави Соколова «Фантазії Фарятьєва».

Не менше привертають увагу справжні ляльки, які є мініатюрним відображенням сюжетів театральних вистав. Автором таких робіт є заслужений діяч мистецтв України Віктор Нікітін. Він - фахівець із сценографії, один із майстрів-лялькарів України та головний художник Дніпровського міського театру ляльок.

За інформацією організаторів, Віктор Нікітін реалізував більше 400 вистав у 18 театрах ляльок України. Запрошувався для постановок до театрів Росії, Болгарії, Німеччини. Також макети здійснених і запланованих вистав представив сценограф Володимир Миколюк.

Виставка триватиме до 12 квітня. Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі з нагоди Всесвітнього дня лялькаря відкрилася виставка «Магія творення ляльки». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...