App Store Google Play

Танці, пісні, вистави та спортивні змагання: у Дніпрі відбудеться фестиваль «Яскраві діти»

26.03.2018 18:30
Танці, пісні, вистави та спортивні змагання: у Дніпрі відбудеться фестиваль «Яскраві діти»

У Дніпрі талановиті діти та молоді колективи продемонструють свою творчу майстерність в рамках фестивалю «Яскраві діти Дніпра». Усіх жителів міста запрошують відвідати культурну програму. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів марафону заходів.

«У закладі позашкільної освіти «Міський дитячо-молодіжний центр» виховуються близько трьох тисяч дітей. Для них ми започаткували фестиваль дитячої творчості. Наші вихованці навчаються протягом року і кожен може взяти участь у мистецькому та креативному заході», - розповіла директор комунального закладу Дніпровського міської ради Ірина Власенко.

Фестиваль передбачає 11 етапів, підсумком яких стане гала-концерт та нагородження у парку Шевченка 20 травня об 11:00. Крім того, організатори запрошують усі талановиті колективи Дніпра та області, які бажають взяти участь у гала-концерті.

Програма заходів наступна:

Вокальна частина фестивалю пройде 31 березня за адресою: вулиця Данила Галицького, 17. Початок о 10:00

Шаховий турнір відбудеться першого квітня в Міському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вулиця Набережна Перемоги, 5. Початок о 11:00.

Футбольна гра пройде 20 квітня за адресою: вулиця Шмідта, 18. Початок о 16:00.

Театральні дитячі виступи відбудуться 21 квітня в Центрі дозвілля за адресою: вулиця Данила Галицького, 17. Початок о 10:00.

Виставка образотворчого мистецтва триватиме з 25 квітня по 16 травня в приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки за адресою: вулиця Воскресенська, 23.

Змагання з тенісу заплановані на 28 квітня у клубі «Юність» за адресою: проспект Поля, 14. Початок о 12:00.

Виставка декоративно-прикладного мистецтва пройде 28 квітня в Парку Глоби. Початок о 11:00.

Хореографічне мистецтво представлять 12 травня в літньому театрі Парку Глоби.

Організатори запрошують взяти участь у програмі в якості гостей. Вхід вільний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...