App Store Google Play

Танці, пісні, вистави та спортивні змагання: у Дніпрі відбудеться фестиваль «Яскраві діти»

26.03.2018 18:30
Танці, пісні, вистави та спортивні змагання: у Дніпрі відбудеться фестиваль «Яскраві діти»

У Дніпрі талановиті діти та молоді колективи продемонструють свою творчу майстерність в рамках фестивалю «Яскраві діти Дніпра». Усіх жителів міста запрошують відвідати культурну програму. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів марафону заходів.

«У закладі позашкільної освіти «Міський дитячо-молодіжний центр» виховуються близько трьох тисяч дітей. Для них ми започаткували фестиваль дитячої творчості. Наші вихованці навчаються протягом року і кожен може взяти участь у мистецькому та креативному заході», - розповіла директор комунального закладу Дніпровського міської ради Ірина Власенко.

Фестиваль передбачає 11 етапів, підсумком яких стане гала-концерт та нагородження у парку Шевченка 20 травня об 11:00. Крім того, організатори запрошують усі талановиті колективи Дніпра та області, які бажають взяти участь у гала-концерті.

Програма заходів наступна:

Вокальна частина фестивалю пройде 31 березня за адресою: вулиця Данила Галицького, 17. Початок о 10:00

Шаховий турнір відбудеться першого квітня в Міському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вулиця Набережна Перемоги, 5. Початок о 11:00.

Футбольна гра пройде 20 квітня за адресою: вулиця Шмідта, 18. Початок о 16:00.

Театральні дитячі виступи відбудуться 21 квітня в Центрі дозвілля за адресою: вулиця Данила Галицького, 17. Початок о 10:00.

Виставка образотворчого мистецтва триватиме з 25 квітня по 16 травня в приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки за адресою: вулиця Воскресенська, 23.

Змагання з тенісу заплановані на 28 квітня у клубі «Юність» за адресою: проспект Поля, 14. Початок о 12:00.

Виставка декоративно-прикладного мистецтва пройде 28 квітня в Парку Глоби. Початок о 11:00.

Хореографічне мистецтво представлять 12 травня в літньому театрі Парку Глоби.

Організатори запрошують взяти участь у програмі в якості гостей. Вхід вільний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...