App Store Google Play

Суд заборонив металургійному гіганту користуватися шляхопроводами та віадуком у Дніпрі

26.03.2018 10:20
Суд заборонив металургійному гіганту користуватися шляхопроводами та віадуком у Дніпрі

В рамках кримінальної справи, порушеної ще 26.01.18, прокурор місцевої прокуратури №4 Дніпра наклав арешт на кілька залізничних шляхопроводів і віадук, які знаходяться на балансі ПАТ «Євраз - ДМЗ». Їх експлуатація загрожує життю людей - говориться у визначенні суду Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Гроші.Інформатор".

Кримінальне провадження відкрито за ч.1 ст. 275 КК України - «Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд».

Прокурор просив накласти арешт на залізничні металеві шляхопроводи під шлакові шляхи у № 9 і №1-4 на перегоні ст. Південна ПрАТ «Євраз ДМЗ» - ст. Степ Коксохімічного заводу, віадук на перегоні ст. Південна ПрАТ «Євраз ДМЗ» - ст. Степ Коксохімічного заводу, шляхопровід Південний у вогнетривкого цеху і шляхопровід Північний у вогнетривкого цеху, які знаходяться на балансі ПАТ «Євраз ДМЗ».

Прокурор вимагав також заборонити «Євраз ДМЗ» розпоряджатися і використовувати ці об'єкти на підставі обстеження шляхопроводів і віадука, які виконало ТОВ «Містбудком» за договором з «Євраз ДМЗ» від 27.06.2017.

Суддя Ленінського суду Вікторія Шавула погодилася з прокурором і наклала арешт на перераховані вище об'єкти - заборонила розпоряджатися і використовувати віадук і шляхопроводи. Судове визначення винесено 6 березня, а в судовому реєстрі документ опублікований 16 березня.

15 березня адвокат подав апеляцію в інтересах заводу на це судове визначення, але пропустив п'ятиденний термін, призначений суддею. Апеляційний суд виніс рішення повернути апеляційну заяву заявнику.

Нагадаємо, група DCH Олександра Ярославського прийняла в управління Дніпровський металургійний завод. 1 березня дочірня структура FEGILTON Ltd уклала угоду про продаж всієї своєї частки в DRAMPISCO Ltd, що володіє 97,73% акцій в ПрАТ Євраз ДМЗ (ДМЗ), компанії SENALIOR INVESTMENTS LIMITED (компанія DCH Group) за 106 млн дол.

Теги: Євраз, суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...