App Store Google Play

Суд заборонив металургійному гіганту користуватися шляхопроводами та віадуком у Дніпрі

26.03.2018 10:20
Суд заборонив металургійному гіганту користуватися шляхопроводами та віадуком у Дніпрі

В рамках кримінальної справи, порушеної ще 26.01.18, прокурор місцевої прокуратури №4 Дніпра наклав арешт на кілька залізничних шляхопроводів і віадук, які знаходяться на балансі ПАТ «Євраз - ДМЗ». Їх експлуатація загрожує життю людей - говориться у визначенні суду Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Гроші.Інформатор".

Кримінальне провадження відкрито за ч.1 ст. 275 КК України - «Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд».

Прокурор просив накласти арешт на залізничні металеві шляхопроводи під шлакові шляхи у № 9 і №1-4 на перегоні ст. Південна ПрАТ «Євраз ДМЗ» - ст. Степ Коксохімічного заводу, віадук на перегоні ст. Південна ПрАТ «Євраз ДМЗ» - ст. Степ Коксохімічного заводу, шляхопровід Південний у вогнетривкого цеху і шляхопровід Північний у вогнетривкого цеху, які знаходяться на балансі ПАТ «Євраз ДМЗ».

Прокурор вимагав також заборонити «Євраз ДМЗ» розпоряджатися і використовувати ці об'єкти на підставі обстеження шляхопроводів і віадука, які виконало ТОВ «Містбудком» за договором з «Євраз ДМЗ» від 27.06.2017.

Суддя Ленінського суду Вікторія Шавула погодилася з прокурором і наклала арешт на перераховані вище об'єкти - заборонила розпоряджатися і використовувати віадук і шляхопроводи. Судове визначення винесено 6 березня, а в судовому реєстрі документ опублікований 16 березня.

15 березня адвокат подав апеляцію в інтересах заводу на це судове визначення, але пропустив п'ятиденний термін, призначений суддею. Апеляційний суд виніс рішення повернути апеляційну заяву заявнику.

Нагадаємо, група DCH Олександра Ярославського прийняла в управління Дніпровський металургійний завод. 1 березня дочірня структура FEGILTON Ltd уклала угоду про продаж всієї своєї частки в DRAMPISCO Ltd, що володіє 97,73% акцій в ПрАТ Євраз ДМЗ (ДМЗ), компанії SENALIOR INVESTMENTS LIMITED (компанія DCH Group) за 106 млн дол.

Теги: Євраз, суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...