App Store Google Play

Шах і мат: у Дніпрі пройшов шаховий турнір між держслужбовцями та юними спортсменками

24.03.2018 21:00
Шах і мат: у Дніпрі пройшов шаховий турнір між держслужбовцями та юними спортсменками

Сьогодні, 24 березня, у Дніпропетровській ОДА пройшов шаховий турнір між юними спортсменками та працівниками обладміністрації. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Дівчата – неодноразові призерки й чемпіонки України в різних вікових категоріях у особистому й командному заліках, учасниці змагань європейського та світового рівня, тому вони могли без зусиль дати фору чиновникам, хоч і ті готувалися до поєдинку кілька тижнів.

Серед спортсменок – 13-річна кандидат у майстри спорту Єлизавета Гребєнщикова, 12-річна «першорозрядниця» Анастасія Дубовик та майстер спорту України Маріца Цирюльник.

Гра відбувалася у два етапи. Спочатку у бліц-турнірі українським шахісткам протистояли три представники ДніпроОДА.

Згодом до партії долучилися до 20 держслужбовців. Одна зі спортсменок водночас грала проти кількох суперників. Сеанс одночасної гри – це другий етап змагань.

Радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик розповів, що напередодні турніру зникли усі книги про шахи з трьох буккросингів облдержадміністрації.

"Підозрюю - хтось їх студіював. Я ось буду грати експромтом. Моїм завданням буде протриматися трохи довше, ніж інші", - зауважив він.

Також він розповів, що метою даного заходу є наближення мешканців міста до облдержадміністрації, щоб люди не сприймали заклад як щось нудне та нелюдиме. Кожен бажаючий може прийти до ОДА та взяти участь у будь-якій цікавій події.

У результаті турніру усі чиновники програли. Працівникам Дніпропетровської ОДА не допомогло навіть те, що їм зробили велику поступку - дівчатам давали на роздуми над кожним ходом всього дві хвилини, а чиновникам - чотири.

Нагадаємо, що нещодавно українська шахістка виграла срібло на міжнародному турнірі в ОАЕ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


останні новини

Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...