App Store Google Play

Шах і мат: у Дніпрі пройшов шаховий турнір між держслужбовцями та юними спортсменками

24.03.2018 21:00
Шах і мат: у Дніпрі пройшов шаховий турнір між держслужбовцями та юними спортсменками

Сьогодні, 24 березня, у Дніпропетровській ОДА пройшов шаховий турнір між юними спортсменками та працівниками обладміністрації. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Дівчата – неодноразові призерки й чемпіонки України в різних вікових категоріях у особистому й командному заліках, учасниці змагань європейського та світового рівня, тому вони могли без зусиль дати фору чиновникам, хоч і ті готувалися до поєдинку кілька тижнів.

Серед спортсменок – 13-річна кандидат у майстри спорту Єлизавета Гребєнщикова, 12-річна «першорозрядниця» Анастасія Дубовик та майстер спорту України Маріца Цирюльник.

Гра відбувалася у два етапи. Спочатку у бліц-турнірі українським шахісткам протистояли три представники ДніпроОДА.

Згодом до партії долучилися до 20 держслужбовців. Одна зі спортсменок водночас грала проти кількох суперників. Сеанс одночасної гри – це другий етап змагань.

Радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик розповів, що напередодні турніру зникли усі книги про шахи з трьох буккросингів облдержадміністрації.

"Підозрюю - хтось їх студіював. Я ось буду грати експромтом. Моїм завданням буде протриматися трохи довше, ніж інші", - зауважив він.

Також він розповів, що метою даного заходу є наближення мешканців міста до облдержадміністрації, щоб люди не сприймали заклад як щось нудне та нелюдиме. Кожен бажаючий може прийти до ОДА та взяти участь у будь-якій цікавій події.

У результаті турніру усі чиновники програли. Працівникам Дніпропетровської ОДА не допомогло навіть те, що їм зробили велику поступку - дівчатам давали на роздуми над кожним ходом всього дві хвилини, а чиновникам - чотири.

Нагадаємо, що нещодавно українська шахістка виграла срібло на міжнародному турнірі в ОАЕ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...