App Store Google Play

На Дніпропетровщині через незаконне втручання вандалів порушився рух 94 поїздів

24.03.2018 12:00
На Дніпропетровщині через незаконне втручання вандалів порушився рух 94 поїздів

У 2018 році на Придніпровській залізниці майже вдвічі збільшилися випадки незаконного втручання сторонніх осіб під час перевезення вантажів, майна складу та пристроїв. Через залишені вибухонебезпечні предмети та інші перепони довелося затримувати 94 поїзди, що завдало збитки на суму понад 365 тисяч гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт регіональної філії залізниці.

Кількість випадків незаконного втручання у січні-лютому місяці 2018 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилася з 14 до 24 випадків, тобто більш як на 71%.

Окрім того, в січні-лютому 2018 року в рухомому складі та на залізничних об’єктах двічі знаходили вибухонебезпечні предмети, в той час як минулого року ні разу.

У поточному році також зафіксовано накладання сторонніх предметів на колію - за два місяці 2017 року таких інцидентів не було. Протилежна ситуація щодо кидання сторонніх предметів у рухомий склад.

У результаті незаконних втручань у роботу залізниці за два місяці 2018 року було затримано 94 поїзди на 109 годин 45 хвилин, що завдало значні збитки. Прикметно, що в той же період 2017 року затримали 42 поїзди на 39 годин 41 хвилин, збитки склали майже 114 тисяч гривень.

Придніпровські залізничники нагадують, що несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту створюють загрозу безпеці залізничного руху, пасажирів та персоналу, а також тягнуть за собою кримінальну і адміністративну відповідальність для зловмисників.

Раніше повідомлялося, що за одинадцять місяців 2017 року на Придніпровській залізниці було зафіксовано 62 випадки вандалізму в поїздах. Збитки від дій правопорушників та розкрадачів склали майже 155 тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...