App Store Google Play

Мерія Кривого Рогу відписала 8 мільйонів на таксі у півтора-два рази дорожче ринку

24.03.2018 09:00
Мерія Кривого Рогу відписала 8 мільйонів на таксі у півтора-два рази дорожче ринку

Виконавчий комітет Криворізької міської ради 14 березня уклав угоду з КП «Автобаза №1» про послуги таксі з водієм за 8,08 млн грн., що значно вище, ніж середня ціна на ринку. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, бо тендер уже двічі відміняли через нестачу учасників.

Послуги надаватимуть з 12 березня по 31 грудня з використанням 42 легкових автомобілів (7,98 млн грн.), двох мікроавтобусів (90 тис грн.) та автобуса (8 тис грн.). 

Кілометр пробігу коштує 3-19 грн., а година роботи – 140-161 грн. у робочі дні та 194-216 грн. у свята і вихідні. Торік аналогічні послуги замовляли в цього самого комунального підприємства відповідно по 3-14 грн./км, 100-151 грн./год. та 136-203 грн./год.

Серед легкових автомобілів найвищою є погодинна ставка Toyota Camry – 161 грн. у робочі дні та 216 грн. у свята і вихідні. Кілометр пробігу останньої коштує 5 грн.

Днем пізніше Дніпропетровська облрада замовила ДОКП «Спецавтобаза» послуги Toyota Camry з водієм у півтора-два рази дешевше – по 106 грн./год. у будь-який день. Кілометр її пробігу коштував 5 грн. за містом і 6 грн. у місті. Ставки решти автомобілів, автобусів і мікроавтобусів не перевищували 166 грн./год.

Крім того, нещодавно Запорізька облрада замовила у своїх комунальників перевезення різними легковими автомобілями і мікроавтобусами по 122-152 грн./год. і 3-7 грн./км.

А Національне антикорупційне бюро винайняло в автопідприємства Кабміну легковий автомобіль Шкода Октавія 1,6 л із водієм по 95 грн./год. і 4 грн./км.

У Києві погодинна вартість таксі становить 50150 грн. залежно від класу автомобіля.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...