App Store Google Play

У Дніпрі від кашлюку померла двомісячна дівчинка, ще одне маля у важкому стані

23.03.2018 16:40
У Дніпрі від кашлюку померла двомісячна дівчинка, ще одне маля у важкому стані

У Дніпрі від гострого респіраторного інфекційного захворювання дихальних шляхів померла двомісячна дитина. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Наше місто».

Головний імунолог Дніпропетровської області Ірина Сичова розповіла, що одразу на кашлюк захворіли сестрички-двійнята з Кам'янського. Спочатку малят доставили в педіатричне відділення місцевої лікарні, але коли зрозуміли наскільки все серйозно, терміново перевезли в реанімацію до шостої лікарні Дніпра.

Як зазначається, клінічна картина хвороби гостра: дитина синіє, у неї порушується серцевий ритм, зупиняється дихання. Одну з дівчаток врятувати не вдалося, друга наразі перебуває у важкому стані, лікарі продовжують боротися за її життя.

Є інформація, що двійнята кашляли майже два тижні, але так як в сім'ї кашляв батько і шестирічна сестричка, батьки відразу подумали, що це звичайна застуда. Щеплення від кашлюку зробити не встигли, оскільки вона за графіком покладена в 2 місяці.

«В черговий раз закликаю дорослих дуже дбайливо ставитися до діток, при найменших відхиленнях у здоров'ї негайно викликати спеціаліста. Вчасно робіть щеплення від усіх небезпечних інфекційних хвороб. З вакцинами в області на сьогоднішній день проблем немає. Щеплення роблять діткам безкоштовно», - підкреслила Ірина Сичова.

Спеціаліст нагадала про вакцинацію від кашлюку, дифтерії, правця (АКДП). На першому році життя потрібно зробити 3 щеплення від цих інфекцій - в 2, 4, 6 місяців. Ревакцинація проводиться в 18 місяців і 6 років.

У 16 років життя і далі кожні 10 років рекомендується ревакцинація від дифтерії і правця.

Нагадаємо, що лікарі зверталися до дніпрян з проханням не вестися на плітки та робити щеплення від кору.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...