App Store Google Play

У Дніпрі пройшов триденний базовий тренінг "Молодіжний працівник"

23.03.2018 16:20
У Дніпрі пройшов триденний базовий тренінг "Молодіжний працівник"

Вчора, 22 березня, у Молодіжному Центрі Дніпропетровщини завершився триденний Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник». Подробиці та успіхи заходу під час прес-конференції розповіла координатор проекту «EducatiON lАВ» Надія Кириченко, повідомляє Дніпроград.

Всього на тренінг за результатами відбору пройшло 25 учасників, серед яких переважна більшість працівники професійно-технічної освіти.

"Цьогоріч ми зробили акцент на професійно-технічних закладах - це працівники коледжів, вишів, технікумів. Адже саме вони формують світогляд студентів та молоді", - розповіла Кириченко.

Протягом 3-х днів учасники вивчали основи молодіжної політики, її значення для громади та компетенції, необхідні молодіжним працівникам для ефективної роботи. Після закінчення навчання учасники отримали державні сертифікати про проходження базового тренінгу.

"Всі три дні видалися вкрай насиченими та корисними для учасників тренінгу. В перший день гості заходу систематизували та узагальнили свої знання щодо молодіжної політики, поняття молоді, місця молодіжного працівника та ролі молоді у проектах, що проводяться для неї, потім детально розглянути етапи створення проекту для молоді, обговорили участь та підтримку місцевого самоврядування у запровадженні молодіжної політики. В останній день учасники заходу дізналися про стандарти роботи молодіжних працівників, методи особистого розвитку і підвищення якості своєї роботи", - розповіла Надія Кириченко.

Цікавою родзинкою цьогорічного тренінгу стало складання портфоліо молодіжної роботи – практичне завдання від Ради Європи, яке допомогло закріпити знання, отримані учасниками протягом усього тренінгу.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...